Na Wspólnej: Grzegorz Stelmaszewski odszedł w samotności w 2017 roku. Miał 54 lata. Został znaleziony we własnym mieszkaniu. Był nieprofesjonalnym aktorem, który potrafił wywołać w widzu wiele emocji. Skrywał mnóstwo niesamowitych historii z własnego życia!

Życie aktora Na Wspólnej nadaje się na scenariusz filmu. Choć taki film nie powstał, została wydana książka, w której Stelmaszewski opowiedział niektóre ze swoich przeżyć. Trudno uwierzyć, że odszedł tak niespodziewanie. Miał wiele planów i marzeń.

Na Wspólnej: Grzegorz Stelmaszewski

Aktor został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Łodzi, w maju 2017 roku. Zaniepokojony przyjaciel Grzegorza wezwał policję, która dokonała strasznego odkrycia. Według Faktu mężczyzna popełnił samobójstwo, bo nie mógł poradzić sobie po śmierci ukochanej żony.

Policję zaalarmował Ivo Vuco, pisarz, który spisał historię Grzegorza Stelmaszewskiego. Książka pod tytułem Złodzirej ukazała się tuż po jego śmierci. Opowiada historię o prawdziwym człowieku. Nie nudną biografię celebryty.

Kim był Grzegorz Stelmaszewski?

Grzegorz Stelmaszewski był aktorem-amatorem. Zanim zaczął występować w filmach i serialach, kilka razy przebywał w więzieniu. Łącznie spędził tam jedenaście lat. Wyroki odbywał głównie za kradzieże. Jako bezdomny wziął udział w reportażu, gdzie zauważył go reżyser Piotr Trzaskalski. Stelmaszewski otrzymał propozycję zagrania w filmie Edi. Tak zaczęła się jego kariera.

W rozmowie z przyjacielem, Antkiem Królikowskim, Grzegorz Stelmaszewski opowiedział o swoim trudnym życiu. Przyznał, że każde wyjście z więzienia w jakiś sposób go zmieniało, bo spotykał się z nową rzeczywistością. Podkreślił też, że nie uważa się za aktora, bo nie ukończył szkoły filmowej. Mówił, że jedynie występuje w filmach.

W rozmowie poruszono też temat śmierci ukochanej żony aktora Na Wspólnej. Kobieta zmarła na raka. Po jej odejściu znacznie pogorszyły się relacje Stelmaszewskiego z jej rodziną. Jakie miał plany? Mówił, że chce stanąć na nogi i częściej pojawiać się w filmach. Marzył o głównej roli. Myślał też o stworzeniu prawdziwego domu. Niestety, odszedł przedwcześnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA GRZEGORZA STELMASZEWSKIEGO:

Na wspólnej
filmpolski.pl

Grzegorz Stelmaszewski był aktorskim odkryciem.

Na wspólnej
filmpolski.pl

Aktor-amator przeżył wiele trudnych chwil. Odszedł w 2017 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Bosacka bez makijażu. „Jestem dumna z moich zmarszczek, bo ciężko sobie na nie zapracowałam”
  2. Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się starszym bratem. To bardzo przystojny aktor
  3. Piotr Kraśko broni nagiej okładki z Kingą Rusin. „Naprawdę jej ciało wygląda świetnie”
  4. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  5. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu

Źródło: kultura.gazeta.pl

Poprzedni artykuł72-letnia babcia robi pompki, brzuszki i fikołki. Ma lepszą formę niż niejeden nastolatek
Następny artykułJestem Kasia zachwyca! Influencerka urodziła synka, a jej sylwetka jest idealna
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.