Zdjęcie, które zaraz zobaczycie to dobra łamigłówka! Opublikowała je na swoim Facebooku Super Niania – Dorota Zawadzka. Tego typu zagadki, wbrew pozorom nie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla dzieci. Wręcz przeciwnie – idealnie sprawdzą się także u dorosłych. Dlaczego? Przede wszystkim uaktywniają one nasz mózg oraz sprawdzają spostrzegawczość, ale także budzą kreatywność. Do działa!
 
Jeśli masz odczucie, że w ostatnim czasie się rozleniwiłaś a twój mózg działa w trybie slow motion, mamy coś specjalnego! Coś, co choć na chwilę cię rozrusza. Lubisz pandy? Dziś skupimy się właśnie na nich!
 
 
Zdjęcie przedstawia umysłową łamigłówkę
 
Zamiast siedzieć przed komputerem i bezmyślnie grać w gry, czy oglądać kolejny raz powtórkę beznadziejnego filmu, można lepiej spożytkować wolny czas! Na przykład, uaktywniając nasz umysł. Najlepiej to zrobić za pośrednictwem poczciwych krzyżówek, sudoku czy wykreślania ukrytych słów. Można też tropić pandy! Dziś mamy coś specjalnie dla ciebie. Coś, co rozrusza twój mózg podczas tego długiego weekendu.
 
Twoim zadaniem jest odnalezienie pandy na poniższym zdjęciu. Zagadka nie należy do najprostszych, ale gwarantujemy – ta panda tam jest, tylko że dobrze się ukrywa. Masz właśnie szansę wykazać się spostrzegawczością. 
 
Znajdź pandę

Sprawdź się. Skup się na pierwszym zdjęciu – zapraszamy na dół. Udało się? Jeżeli wciąż jej nie widzisz – masz kolejną szansę na znalezienie jej. Jeśli i druga próba się nie powiodła – spójrz na kolejne zdjęcie, ujawnia ono poprawną odpowiedź.

Czy już widzisz pandę? Jeśli nie rozwiązałaś naszej dzisiejszej zagadki – głowa do góry. Trening czyni mistrza a w tej kwestii możesz na nas polegać – mamy sporo takich zagadek dla spostrzegawczych!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie
fot. Facebook – Dorota Zawadzka

Widzisz już pandę?

zdjęcie
fot. facebook – Dorota Zawadzka

Nie było łatwo, prawda?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Źródło: tvp.info

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.