Lubisz zagadki z obiektem ukrytym na zdjęciu? Spróbuj swoich sił i odkryj, gdzie na powyższej fotografii ukrywa się naga kobieta! Ten test na spostrzegawczość przechodzą tylko niektórzy.

Artysta Joerg Duesterwald jest mistrzem body paintingu. Swoje prace prezentuje w serwisie Instagram. Wielokrotnie już zadawał internautom zagadki z ukrytymi na fotografiach ludźmi.

Dzięki wspólnej pracy fotografa i artysty malarza powstało kolejne zdjęcie — zagadka. Tym razem w jesiennym krajobrazie ukryła się naga kobieta. Potraficie ją znaleźć?

Zagadka: znajdź ukryty obiekt na fotografii

Joerg Duesterwald opublikował na Instagramie kolejne zdjęcie z malarsko-fotograficzną zagadką. Tym razem zapozowała mu modelka Nina – zapewniamy, że znajduje się ona na fotografii!

Niemiecki artysta od lat zajmuje się body paintingiem. Jego talent wielokrotnie wykorzystywały znane marki w swoich kampaniach reklamowych, a w 2008 roku został mistrzem Niemiec w zawodach z tej kategorii.

Artysta stworzył całą kolekcję zdjęć z modelami i modelkami, ukrywającymi się w przyrodniczym krajobrazie. Seria ma tytuł Nature Art i można ją obejrzeć na stronie autorskiej malarza.

Czy udało ci się znaleźć ukrytą na fotografii kobietę? Jeśli nie, poniżej publikujemy podpowiedź.

Zbliżenie na modelkę można też znaleźć w oryginalnym poście artysty na Instagramie.

Jeśli nie chcesz poznać rozwiązania zagadki, nie zaglądaj niżej!

instagram.com/joerg.duesterwald_art/

Źródło: Instagram, dewaldo.de

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę