Piotr Stramowski to gwiazda filmów Patryka Vegi. Zachwyca on nie tylko swoimi umiejętnościami aktorskimi, ale także spektakularnymi mięśniami. Wraz z żoną Katarzyną Warnke tworzą najseksnowniejszą parę polskiego kina! W sobotę mieliśmy okazję zobaczyć Piotrka w zupełnie nowym wydaniu – prowadzącego rozrywkowy program SNL Polska. 

SNL Polska jest polską edycją amerykańskiego programu Saturday Night Live. Każdy odcinek składa się z kilku skeczy i co tydzień prowadzony jest przez inną gwiazdę – zwykle znaną osobę ze świata rozrywki, sportu lub polityki. Poprzedni odcinek prowadzony był przez Piotrka Stramowskiego, a w jednym z materiałów można było zobaczyć jego piosenkę o… masturbacji.

Piotr Stramowski marszczy freda

W żartobliwym teledysku nawiązano do potocznych określeń na samogwałt. I tak między innymi możemy zobaczyć zakonnika (zapewne kapucyna), który trzepany jest za pomocą trzepaczki do dywanów, niemieckiego żołnierza… bitego po kasku, czy poduszkę z wizerunkiem Fred Flintstona marszczoną przez Piotrka Stramowskiego. W teledysku gościnnie wystąpiła także żona Stramowskiego, Kasia Warnke. Piękna blondynka jest tam przebrana za prawdziwą kocicę.

ZOBACZ TEŻ: Rita Ora opublikowała NAGIE zdjęcie na Instagramie

Internauci zachwyceni

Internauci bardzo pozytywnie oceniają występ Stramowskiego w SNL Polska.

Lepsze niż Sexmasterka, choć w duecie mogłoby być ciekawie 😂

– Padłam ze śmiechu! Dobre!

– PITBULL Szybkie ręce 😂

Jak podoba wam się Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke w piosence o masturbacji? Nabraliście ochoty na hartowanie miecza? 🤣

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ GALERIĘ: