We wtorek 21 września polskie media obiegła wiadomość o nagłej śmierci polskiego muzyka, znanego pod pseudonimem Bezczel. Wytwórnia Step Records potwierdziła te smutne informacje, dziś o godzinie 16:00 zostało wystawione ciało 37-latka w jednym z domów pogrzebowych w Białymstoku. 

W sieci pojawił się nekrolog Michała Banaszka, gdzie przedstawiono szczegółowe informacje dotyczące jego ostatniego pożegnania. Pogrzeb muzyka ma odbyć się już jutro, 24 września. 

Michał Banaszek „Bezczel” nie żyje 

Wiadomość o śmierci 37-letniego muzyka wstrząsnęła całym światem polskiego hip-hopu. Nikt nie spodziewał się tak nagłego odejścia artysty. 

Bezczel odszedł we wtorek 21 września. Bliscy i fani artysty będą mogli pożegnać go już jutro. Dziś natomiast o godzinie 16 wystawiono ciało zmarłego, przed pogrzebem od godziny 9:00 zostanie wystawione one ponownie. 

W piątek 24 września odbędą się uroczystości pogrzebowe. O godzinie 10:30 nastąpi wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego przy ulicy Artyleryjskiej 9 w Białymstoku, oficjalna część rozpocznie się o 11:00 w Kościele Parafialnym w Karakulach. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Rodzina zwróciła się do żałobników z jedną prośbą. Bliscy zamiast kwiatów, proszą wszystkich o ofiarę na Mszę Świętą za zmarłego. 

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim. 

Zobacz zdjęcie: 

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. W niedzielę w kościołach w Polsce odbędzie się liczenie wiernych 

Źródło: Facebook, se.pl 

 
   

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.