Małgorzata Tomaszewska pojechała ze swoim synkiem Enzo na wakacje do Dubaju. Gwiazda publikuje wiele zachwycających zdjęć tego malowniczego miasta. Dziś zamieściła relację z wyprawy łodzią.

Enzo urodził się 21 września 2017 roku. Jego ojcem jest Ahmet Seyfi Yiğit Tarci. Rodzice nie są już razem, a dziennikarka wychowuje chłopca samodzielnie. Chłopiec jest jej oczkiem w głowie.

Małgorzata Tomaszewska zabrała syna na łódkę

Zdjęcia i filmy, jakie publikuje gwiazda TVP z wakacji w Dubaju zachwycają jej fanów. Internauci nie mogą się zdecydować, czy są pod większym wrażeniem egzotycznych krajobrazów, czy też prześlicznej dziennikarki (więcej TUTAJ).

Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” wybrała się tam z synem. Razem korzystają ze słonecznej, ciepłej pogody, hotelowych basenów, uroków plaż i błękitnej wody Zatoki Perskiej.

Tomaszewska często zamieszcza w mediach społecznościowych relacje z wycieczek po mieście i zdjęcia odwiedzanych atrakcji. Tym razem opublikowała film z wyprawy łodzią.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie była to jednak leniwa wycieczka wzdłuż wybrzeży Dubaju. Kiedy wszyscy pasażerowie siedzieli już bezpiecznie na miejscach, a dzieci – w tym Enzo – miały założone kamizelki ratunkowe, łódź przyśpieszyła.

Na filmie opublikowanym przez dziennikarkę widać, jak łódka motorowa pruje przez fale, a wiatr rozwiewa włosy pasażerów. Nagranie wzbudziło ogromny entuzjazm internautów – doczekało się ponad 1100 polubień.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Tomaszewska (@malgorzata__tomaszewska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić