Barbara Kurdej-Szatan ujawniła niepokojące wieści. Jej mąż, Rafał niedawno przeszedł poważną operację i czeka go rehabilitacja. Aktorka opowiedziała, jak sytuacja rodzinna wpłynęła na ich 9-letnią córkę, Hanię.

Barbara Kurdej-Szatan wie, co to znaczy trudny czas. W zeszłym roku, przez swój wpis odnośnie Straży Granicznej została pozbawiona pracy, a jej media społecznościowe stały się istnym polem bitwy dla przeciwników i zwolenników słów gwiazdy.

Po zeszłorocznych zawirowaniach wydaje się, że Barbara Kurdej-Szatan wreszcie wychodzi na prostą. Otrzymała m.in. propozycje prowadzenia programu „Project Cupid”. Niestety, pod koniec stycznia w życiu prywatnym aktorki pojawiły się kolejne trudności.

Właśnie wtedy Rafał Szatan doznał poważnej kontuzji podczas premiery musicalu „Pretty Woman”. Niezbędna okazała się operacja kolana, a właściwie całkowita jego rekonstrukcja.

Jutro wyjazd do Poznania, w piątek kładę się na stół operacyjny, a potem walka rehabilitacyjna o powrót do pełnej sprawności — napisał 27 stycznia artysta.

Barbara Kurdej-Szatan ujawniła, jak teraz czuje się jej rodzina

Barbara Kurdej-Szatan przez cały czas gorąco wspierała męża. Jeszcze przed operacją, pod wpisem aktora na Instagramie można było przeczytać wzruszający komentarz żony:

Kocham Cię, damy radę!

Operacja odbyła się 28 stycznia, a niedługo po niej Rafał Szatan poinformował, że przeszedł zabieg i czeka go ciężka noc, jednak wszystko potoczyło się pomyślnie.

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła więcej szczegółów. Wyjaśniła, jak skomplikowana była operacja, której poddał się jej mąż i jak poważne konsekwencje może przynieść.

To była poważna operacja kolana, trzeba było je całkowicie zrekonstruować. Liczę, że już teraz będzie wszystko dobrze, bo jak się zaczynają problemy z nogą lub kolanem, to potrafią się ciągnąć latami — wyznała.

Basia i Rafał mają dwoje dzieci. Henio ma dopiero dwa latka, natomiast dziewięcioletnia Hania mocno przeżyła tę sytuację i bardzo martwiła się o zdrowie taty.

Hania też się przejmowała, co będzie z tatą, ale Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi — wyznała Barbara Kurdej-Szatan i zaznaczyła, że cała rodzina gorąco wspiera Rafała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć gwiazdorowi szybkiego powrotu do zdrowia i formy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nagłe oświadczenie Katarzyny Cichopek. Chodzi o „Pytanie na śniadanie”
  2. Widzowie TVP zaniemówią. Stacja właśnie ogłosiła, co pokaże dzisiaj o 21:55
  3. Napłynęły informacje o stanie zdrowia Maryli Rodowicz. Przykre, co działo się w szpitalu

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl