Mikołaj Roznerski jest bardzo popularnym aktorem w Polsce, a niedługo może też zostać gwiazdorem na Ukrainie. Mężczyzna dostał rolę w hitowym serialu „Zniewolona”, w reżyserii Fieliksa Gierczikowa i Maksyma Łytwynowa.

Mikołaja Roznerskiego zobaczymy w czwartej serii popularnego ukraińskiego serialu kostiumowego. Zagra tam syna Grigorija Czerwińskiego. Oznacza to ogromne zmiany w życiu aktora.

Roznerski pojawi się w 4. sezonie serialu „Zniewolona”

Serial „Zniewolona” miał premierę 25 lutego 2019 roku w ukraińskiej stacji STB. W Telewizji Polskiej został wyemitowany po raz pierwszy 1 lipca 2019 roku. Od tamtej pory święci triumfy popularności w obu krajach. Teraz do obsady kolejnego sezonu trafił polski aktor.

Do tej pory nakręcono 3 sezony „Zniewolonej”. Akcja rozpoczyna się w 1856 roku, na terenie guberni czernihowskiej Imperium Rosyjskiego (obecna Ukraina). Produkcja opowiada historię chłopki pańszczyźnianej Katieriny Wierbickiej, wychowanej przez szlachciankę Annę Czerwinską.

Roznerski wcieli się w serialu w czarny charakter. Zagra syna jednego z bohaterów – Grigorija Czerwińskiego, granego przez Michaiła Gawriłowa. Aktor w rozmowie z portalem „Fakt” nie krył entuzjazmu, związanego z trwającymi zdjęciami.

Okazuje się, że aby lepiej sprostać swojej roli, Roznerski uczy się rosyjskiego (serial kręcony jest w tym języku, co zresztą spotkało się z krytyką na Ukrainie). Aktor opowiedział, jak uczy się swoich kwestii:

Uczę się monologów, mam nauczyciela, który mnie trenuje z rosyjskiego. Uczę się muzycznie, tak na słuch, dzięki temu wiem, o czym mówię, co gram – wyznał Mikołaj Roznerski.

Jak myślicie, jak Roznerski wypadnie w swojej roli?

Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”