Nagłe wieści o chorobie Moniki Olejnik. Wiemy, jak czuje się gwiazda TVN

Monika Olejnik

fot. TRICOLORS/East News

Ostatni odcinek „Kropki nad I” stacji TVN24 nie został wyemitowany. Okazało się, że przyczyną była choroba prowadzącej. Monika Olejnik zaraziła się wirusem COVID-19 i nie mogła pojawić się w studiu. O wszystkim opowiedziała na Instagramie.

Monika Olejnik podziękowała obserwatorom za pytania dotyczące jej nieobecności w „Kropce nad I”. Wyjaśniła, że ostatnio pojawił się u niej lekki katar, który skłonił ją do wykonania testu na koronawirusa. Wynik zrujnował jej wszystkie plany na najbliższe dni.

Monika Olejnik zaraziła się koronawirusem

Monika Olejnik to jedna z najpopularniejszych dziennikarek stacji TVN24. Prowadząca słynie z ciętego języka, a także mocnych wypowiedzi na tematy polityczne i społeczne. Jej program „Kropka nad I” od lat przykuwa do telewizorów wielu widzów z całej Polski. Niestety, ostatni odcinek nie został wyemitowany. Zwolennicy „Kropki” natychmiast zaczęli się zastanawiać, co było tego przyczyną.

Monika Olejnik postanowiła wytłumaczyć swoją nieobecność. Okazało się, że gwiazda zaraziła się koronawirusem, który uniemożliwił jej pojawienie się w studiu TVN.

– Kochani dopadł mnie Covid. Dziękuję za wszystkie pytania co się stało – dlaczego nie było „Kropki nad i” w @tvn24.pl ?? Obroniłam się przed Covidem w najgorszych czasach pandemii, a teraz nagle w najmniej oczekiwanym momencie… – napisała Olejnik na Instagramie.

Jak czuje się Monika Olejnik?

Jak wiadomo, Covid-19 potrafi objawiać się w najróżniejsze sposoby. Niektórzy przechodzą go łagodnie, a inni lądują w szpitalu. Fani Moniki Olejnik mogą być jednak spokojni. Dziennikarka wyjaśniła, że czuję się dobrze. Dodała również, że u jej męża test wyszedł negatywnie.

– Lekki katar, nie musiałam, ale zrobiłam test i okazało się… Na szczęście czuje się dobrze i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce. A Tomek zdrowy, 4 testy – wszystkie negatywne.

Swoją sytuację Monika Olejnik postanowiła wykorzystać, by zaapelować do Polaków. Chociaż większość o koronawirusie już zapomniała, to ona sama jest przykładem na to, że wirus wciąż jest obecny w naszym kraju.

– Bądźcie proszę ostrożni, dbajcie o siebie. Niestety wracają wspomnienia w maseczkach. Tyle miałam, tyle miałam ciekawych planów w tym tygodniu – napisała Monika Olejnik.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Rozenek odchodzi z TVN. Czeka ją nowe wyzwanie – „Taniec z gwiazdami”
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”
Martyna Kucharczyk: