Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagłe wieści ze szpitala o mężu Barbary Kurdej-Szatan. Niestety, nie zobaczymy go długi czas na scenie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.01.2022 18:05

Nagłe wieści ze szpitala o mężu Barbary Kurdej-Szatan. Niestety, nie zobaczymy go długi czas na scenie

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. instagram.com/kurdejszatan; instagram.com/rafal.szatan_this_is_me/

Barbara Kurdej-Szatan znów przeżywa trudny czas. Tym razem przyczyną jest stan zdrowia jej męża: Rafał Szatan trafił do szpitala i przeszedł poważną operację. Właśnie ujawniono, jak się czuje po zabiegu.

Rafał Szatan, podobnie jak jego żona Basia, jest aktorem. Cztery lata temu, grając w musicalu „Pretty Woman” w Łodzi, nabawił się poważnej kontuzji kolana. Uraz okazał się na tyle poważny, że gwiazdor trafił na stół operacyjny.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan: aktorskie małżeństwo

Basia Kurdej-Szatan miała ostatnio bardzo trudny okres. Teraz czekają ją nowe zmartwienia: jej mąż, Rafał Szatan, musiał poddać się poważnej operacji. Aktor musiał przerwać wszystkie rozpoczęte projekty (ostatnio występował w serialu „Przyjaciółki”).

Gwiazdor opublikował trzy dni temu post na Instagramie, w którym poinformował z żalem, że czeka go operacja:

Miała być forma życia, jest forma przedoperacyjna. Hmm no cóż, tak bywa. Jutro wyjazd do Poznania, w piątek kładę się na stół operacyjny, a potem walka rehabilitacyjna o powrót do pełnej sprawności – napisał Rafał Szatan.

Aktor dodał, że będzie to dla niego ciężki czas. Wszystko przez poważny uraz kolana, którego Rafał nabawił się podczas występów w „Pretty Woman”, cztery lata temu. Opowiedział o tych wydarzeniach portalowi Plejada:

W pośpiechu, w tej ciemności wpadłem w stelaż scenografii przygotowanej do następnej sceny. W ferworze chciałem od razu pobiec, żeby grać dalej, obróciłem się gwałtownie, ale kolano i stopa zostały i cały staw się rozsypał – tłumaczy Szatan.

Teraz Rafał Szatan szybko nie wróci do grania na scenie w teatrze. Po operacji czeka go długa rehabilitacja i to ona jest dla aktora najważniejsza. Wczoraj aktor opublikował pierwsze zdjęcie po operacji, przy okazji pozdrawiając swoich fanów i dziękując za wsparcie.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: pomponik.pl, plejada.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja