Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagłe zmiany w Ekipie Friza. Prezes złożył rezygnację ze stanowiska
Wojciech Baranski
Wojciech Baranski 10.01.2023 18:55

Nagłe zmiany w Ekipie Friza. Prezes złożył rezygnację ze stanowiska

W Ekipie Friza
fot. YouTube/@wersow9644

Przełomowe zmiany w influencerskiej grupie Karola Wiśniewskiego. Dotychczasowy prezes zrezygnował z obejmowanego stanowiska, a na jego miejscu jest już nowy kandydat. W Ekipie Friza dzieje się coraz więcej rzeczy, budzących poruszenie w Internecie.

Mało kto spodziewał się nowej prezesury w zarządzie popularnej Ekipy. Najpopularniejszy polski youtuber odświeża swoje otoczenie, wprowadzając na fotel lidera zespołu starego druha. Najwidoczniej nadchodzące działania EKIPA HOLDING wymagały przełomowych roszad kadrowych w swoim gronie. Wszyscy zastanawiają się, jak wypadnie Friz w 2023 roku.

W Ekipie Friza dzieje się rewolucja

Oficjalna wiadomość na temat zmiany stanowiska prezesa w EKIPA HOLDING pojawiła się na stronie internetowej spółki. Komunikat informuję, że doszło do objęcia prezesury w projekcie przez Łukasza Wojtyca, znanego pod internetowym pseudonimem Wujek Łuki. Był on na samym początku dopiero raczkującej przygody Karola Wiśniewskiego z szerokim światem popularności i biznesu.

– Nowym Prezesem EKIPY został Łukasz Wojtyca znany także jako „Wujek Łuki”. Jako główny współtwórca EKIPY oraz członek zarządu w kluczowych spółkach należących do EKIPA HOLDING, Łukasz Wojtyca posiada dziś największe doświadczenie i wiedzę dotyczącą procesów zachodzących w EKIPIE  – przeczytamy na ekipaholding.pl.

Do wprowadzenia takiego, a nie innego kandydata w największej mierze przyczynił się Friz, który upatrzył w biznesowym partnerze największe kompetencje przywódcze po rezygnacji dotychczasowego prezesa Krzysztofa Misiałkiewicza.

– Karol Friz Wiśniewski, właściciel i założyciel EKIPY, darząc Łukasza Wojtycę największym zaufaniem, wskazał go jako najlepszego kandydata na Prezesa Firmy. Dziś EKIPA jest silną i stabilną marką, a zmiany w Zarządzie wynikają z potrzeby dalszego rozwoju w obszarze rozrywki. EKIPA znów idzie o krok dalej, “wrzuca na luz” i ma kolejne pomysły na dostarczanie pozytywnych wrażeń swoim fanom – przeczytamy dalej.

Rok 2023 będzie przełomowy dla projektu

Nie pierwszy raz słyszymy, że kolejny rok ma przynieść jeszcze większe rezultaty, niż poprzedni. Nie inaczej jest w tym przypadku. Firma ogłasza, że nadchodzący czas będzie dla niej przełomowy. EKIPA HOLDING ma w planach nakreślić nowy kierunek filmów Friza pod kątem dostarczania większej ilości kontentu. Oprócz tego firma ogłosiła, że planuje „romans” z platformami streamingowymi.

Niedawno wybuchła afera związana z Ekipą i TVP. W sieci aż wrze od możliwego podpatrzenia przez telewizję publiczną autorskiego programu Friza z kamperami. Nadawca poinformował w ostatnich dniach, że rozpoczyna realizację działań pod nowy format „Kamper Polska”, który polega na takich samych zasadach, co pomysł Karola. Ten dementuje wysyp plotek o potencjalnym skopiowaniu czegokolwiek od TVP.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Polski youtuber był w związku z transpłciowym mężczyzną. Problemem okazał się dystans
  2. „On nic nie umie”: Kamil Łaszczyk o swoim nadchodzącym rywalu
  3. Robert Lewandowski ogląda Fame MMA? Piłkarzowi spodobał się jeden moment z ostatniej konferencji