Adam Niedzielski podczas konferencji w Zamościu przekazał ważny komunikat. Minister zdrowia zabrał głos w sprawie podpalenia punktu szczepień i siedziby sanepidu. 

Doszło do aktu terroru skierowanego wobec państwa. Celem było zniechęcenie do szczepień – poinformował Adam Niedzielski. 

Adam Niedzielski zabrał głos ws. podpalenia punktu szczepień

W trybie pilnym pracownicy punktów szczepiennych będą traktowani jak funkcjonariusze publiczni – przekazał minister zdrowia podczas swojego wystąpienia w Zamościu. 

Obecnie poszukiwany jest sprawca podpalenia. Minister zdrowia poinformował, że osoba, która pomoże odnaleźć sprawcę, otrzyma 10 tys. zł nagrody.

Minister zdrowia był oburzony incydentem, do którego doszło w Zamościu: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Nie mam słów, nie wiem, od czego zacząć. Widziałem te obrazki, które mrożą krew w żyłach. Wnętrze spalonego kontenera wygląda zdecydowanie gorzej niż to, co widać na zewnątrz. Podobne obrazki można zobaczyć w budynku lokalnej stacji sanepidu – przekazał Adam Niedzielski. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Na koniec minister zdrowia stwierdził, że „Doszło do aktu terroru, który jest skierowany nie tylko wobec osób, które tu pracują, ale to jest akt terroru wobec państwa”

Źródło: Konferencja w Zamościu 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.