Wojciech Szczęsny bez wątpienia wyrasta na bohatera narodowego po wczorajszym spotkaniu z Argentyną. Jest chwalony przez każdego, ale najbardziej doceniła go oczywiście jego rodzina. Nagranie ze spotkania jego najbliższych może wzruszyć.

W mediach społecznościowych jego żony, Mariny pojawiło się nagranie, na którym widać, jak świętowano sukces reprezentacji Polski i ukochanego Wojtka.

Wojciech Szczęsny świętuje z żoną

Rodzina i przyjaciele Wojtka oglądali zmagania Polaków w Warszawie, a przecież nasi kadrowicze walczyli z Argentyńczykami w dalekim Katarze. To nie przeszkodziło im jednak w tym, by chociaż chwilę poświętować wspólnie.

Na Instagramie Mariny pojawiło się nagranie, na którym widać, jak zadzwoniła do męża w ramach rozmowy wideo. Ten był ewidentnie zaskoczony gromkim przyjęciem, jakie mógł ujrzeć. W tle żony skakali bowiem najbliżsi, śpiewając na cześć golkipera.

W pewnym momencie Wojtek aż opuścił głowę, jakby nie mógł wytrzymać ze wzruszenia. Trudno mu się zresztą dziwić, bo po takim meczu o taką stawkę emocje zwyczajnie mogły wziąć górę. Tym bardziej, gdy uświadomił sobie, jak duże wsparcie miał.

Wojciech Szczęsny zalany gratulacjami

Jak można było przypuszczać, sekcję komentarzy Mariny zalały same pozytywne odpowiedzi. W końcu każdy Polak cieszył się wczoraj z wyczynów Wojciecha Szczęsnego. Mnóstwo znanych osób odezwało się, by osobiście pogratulować zarówno bramkarzowi, jak i jego żonie, doceniając jej wsparcie.

– Pięknie! Brawo! napisała Karolina Pisarek.

– Wzruszające — stwierdziła Paulina Krupińska.

Inne gwiazdy ograniczyły się do wymownych emotikonów. Taki odzew pojawił się, chociażby ze strony Idy Nowakowskiej czy partnerek innych kadrowiczów, Dominiki Grosickiej oraz Agaty Sieramskiej.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku?„Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl