Piotr Gąsowski niedawno wrócił ze swoich wczasów na Krecie. Nie był tam sam, bo zorganizował wypad dla ogromnej grupy swoich znajomych. Wraz z nim relaksowały się Hanna Śleszyńska, Magda Steczkowska czy Majka Jeżowska. 

Ostatnio opublikowane nagranie z wyjazdu pokazuje, że celebryci nie ograniczali się jedynie do wypoczynku. W pewnym momencie organizator wziął się bowiem za gotowanie dla całej ekipy.

Co gotował Piotr Gąsowski?

Wspomniane wyżej wideo zostało opublikowane przez również znajdującą się w wyjazdowym gronie Natalię Maszkowską, która jest blogerką kulinarną i była uczestniczką programu „Master Chef”. Choć można był przypuszczać, że to właśnie ona zadba o posiłki dla całego turnusu, za gotowanie wziął się Piotr Gąsowski.

Na nagraniu przygotowuje on autorską wersję szakszuki z greckimi akcentami. W standardowym wydaniu to danie jest pomidorowym farszem z dodatkiem różnych warzyw, na górze którego ugotowane są jajka sadzone. Co więc w tym klasycznym śniadaniu zmienił aktor?

Jak się okazuje, zdecydował się na 2 nietypowe, ale kluczowe dla jego wersji składniki. Pierwszym z nich jest miód, który daje daniu nieco słodkości. Drugim jest za to ser feta i według samego autora posiłku, to właśnie on robi największą różnicę.

Piotr Gąsowski i jego umiejętności kulinarne

Na filmiku widać jedynie smażące się na patelni warzywa, dlatego na tej podstawie nie sposób stwierdzić, jak ostatecznie wyszło danie Gąsowskiego. Sam jednak powiedział do kamery, że gotował je już wcześniej w trakcie turnusu, zanim przyjechała Natalia i wszyscy wczasowicze byli wniebowzięci.

Mało tego, stwierdził nawet, że danie smakowało jego przyjaciołom do tego stopnia, że chcieli wręcz wylizywać garnek, w którym było zrobione. Za Piotrem stał wówczas jego przyjaciel, który postanowił zażartować i z uśmiechem na twarzy dodał:

– I nie tylko to!

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Piotr Gąsowski stanął po stronie Dariusza Szpakowskiego. Skrytykował TVP
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl