Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagrania z poznańskiego koncertu na profilu Beaty Kozidrak. Fani tęsknili?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 04.10.2021 17:47

Nagrania z poznańskiego koncertu na profilu Beaty Kozidrak. Fani tęsknili?

Beata Kozidrak
fot. instagram.com/beatakozidrak

Wczoraj (3 października) odbył się jubileuszowy koncert Justyny Steczkowskiej. Wystąpiła na nim też Beata Kozidrak, która zaśpiewała razem z jubilatką ich nowy, wspólny przebój. Teraz wokalistka Bajm wrzuciła na Instagram niezwykłe posty!

Jubileuszowy koncert Steczkowskiej odbył się w Sali Ziemi w Poznaniu. O jego szczegółach pisaliśmy wcześniej tutaj. Teraz wielbiciele Beaty Kozidrak, którzy nie mogli być na koncercie, mogą poczuć atmosferę całej imprezy!

Beata Kozidrak i Justyna Steczkowska w Poznaniu

Zanim Kozidrak wyszła na scenę, zapowiedział ją Hirek Wrona, który przy okazji opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z artystką.

Następnie wokalistka Bajm i Steczkowska zaśpiewały wspólnie swój nowy przebój. Publiczność nagrodziła obie artystki kilkuminutowymi owacjami na stojąco.

Jeden z gości koncertu wręczył ponadto Kozidrak wielki bukiet czerwonych róż. A kiedy Beata niemal nieśmiało wspomniała, że chciałaby wrócić do Poznania na własny koncert, cała widownia zaczęła wiwatować.

Śmiało, można powiedzieć, że koncert w Poznaniu był dla fanów Kozidrak i Justyny Steczkowskiej ogromnym, wzruszającym przeżyciem.

Ci, którzy nie mogli na nim być, a też tęsknią za występami swojej ulubionej piosenkarki, mogą zobaczyć jego fragmenty na Instagramie Beaty Kozidrak! Artystka udostępniła kilka Instastories z koncertu:

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Obudziła się w nocy i usłyszała sapanie męża. Kiedy odkryła co się dzieje, przeżyła wstrząs
2. Polsat nagle przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje ceniony Polak. „Nie możemy w to uwierzyć”
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę