Nagranie ze wschodniej Polski, jakie dostaliśmy od jednej z naszej czytelniczek, zarejestrowało przerażające sceny. We wtorek, 11 sierpnia, tuż przed godziną 17 w województwie lubelskim doszło do niebezpiecznej sytuacji. Ludzie zaczęli uciekać w popłochu, a na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiła się straż. W jednej chwili stało się niewyobrażalne.

Wtorek, godzina 16.00. Nad zalewem w Józefowie na Roztoczu w województwie lubelskim odpoczywają nie tylko mieszkańcy wschodniej Polski, ale również turyści. Nagle, tuż przed godziną 17.00 sytuacja diametralnie się zmienia. Słychać krzyki. Wszyscy uciekają w popłochu. Nagranie od naszej czytelniczki doskonale ukazuje powagę tej niebezpiecznej sytuacji. 

Wstrząsające nagranie ze wschodniej Polski

Nagranie, które otrzymaliśmy od naszej czytelniczki, jest wręcz niewiarygodne. Urlopowicze, którzy odpoczywali nad zalewem w Józefowie na Roztoczu, zostali zaskoczeni przez pogodę. Zrobiło się bardzo niebezpiecznie. 

Nagle na niebie pojawiły się czarne chmury i spadł rzęsisty deszcz, który przeplatał się z gradem. Dodatkowo zerwał się porywisty wiatr. Ludzie zaczęli uciekać w popłochu i jak relacjonowała nasza czytelniczka, wokół słychać było jedynie krzyki. Opady były tak mocne, że nic nie było widać. 

  1. Milioner pogrążony w żałobie, nic nie dało się zrobić. Rodzinna tragedia wstrząsnęła światem
  2. Czy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słów

Ludzie uciekali w popłochu

W powietrzu unosiły się parasole, a także rzeczy, które w amoku ludzie zostawili nad zalewem. Porywisty wiatr uszkodził również konary drzew, które spadły na auta. Sytuacja była bardzo niebezpieczna. 

Na miejsce przybyła straż pożarna. Odpowiednie służby zajmują się usuwaniem połamanych konarów drzew oraz zagrażających życiu przedmiotów. 

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Nagranie, które dostaliśmy od czytelniczki, zarejestrowało wstrząsające sceny w województwie lubelskim.

nagranie
Fot. zdjęcie od czytelniczki Lelum.pl

Na miejsce przybyła straż.

nagranie
Fot. zdjęcie od czytelniczki Lelum.pl

Nagle nad zalewem spadł grad i rzęsisty deszcz. Ludzie uciekali w popłochu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Jego filmy kochali wszyscy, nie żyje legenda
  3. Pamiętacie Peggy ze ”Świata według Bundych”? Niesamowite, jak dziś wygląda
  4. Juror ”Mam talent” złamał kręgosłup. Przewrócił się na rowerze
  5. W upały niektórzy piją je litrami. Poważny błąd, można sobie mocno zaszkodzić

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułBeata Pawlikowska została zgwałcona w Londynie. Porażające fakty tragedii
Następny artykułŚmierć nadeszła niespodziewanie. Media przekazały tragiczną wiadomość
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.