Nagranie z samolotu lecącego do Kaszmiru w Indiach może spowodować prawdziwy atak paniki. Makabryczne sceny rozegrały się na pokładzie maszyny. Krzyki, płacz i modlitwy, mimo pasów pasażerowie wypadali ze swoich foteli. Wideo nagrane przez jednego z pasażerów wzbudza przerażenie na całym świecie.

Nagranie z samolotu pasażerskiego w kilka minut obiegło cały świat. Internauci natychmiast rozprzestrzenili wideo, na którym niewielkie turbulencje przemieniają się w dramatyczny, podniebny chaos.

Nagranie z samolotu, krzyk i płacz pasażerów

Samolot linii IndiGo w sobotę leciał z lotniska w Arabii Saudyjskiej do Kaszmiru w Indiach. Chwilę po starcie maszyna wpadła w delikatne turbulencje, które w kilka sekund zmieniły się w potężne wstrząsy. 

Kilka razy samolot zatrząsł się niebezpiecznie, co wprawiło w panikę pasażerów, zwłaszcza starszych, którzy stracili równowagę pomimo zapiętych pasów bezpieczeństwa. Na pokładzie było dużo osób głośno się modlących. Kobiety płakały, wiele recytowało wersety z Koranu — relacjonował jeden z pasażerów cytowanych przez portal o2.pl.

  1. Najgorszy znak zodiaku. Jeżeli możesz, unikaj go jak ognia, znajomość z nim pozostawi tylko łzy
  2. „Wiadomości” TVP przekazały nieprawdziwą informacje? „Dość okłamywania ludzi”, Warszawa pilnie interweniuje
  3. Pilny apel ministerstwa zdrowia do nas wszystkich. Chodzi o dzisiejsze wybory prezydenckie

Pasażerowie samolotu byli przerażeni

Jak informuje portal o2.pl, sceny, które rozegrały się na pokładzie samolotu przeraziły wszystkich pasażerów. Mimo, iż silne turbulencje ustały po kilku minutach to delikatne drżenia maszyny trwały do samego lądowania.

Żaden z pasażerów nie ucierpiał w wyniku turbulencji samolotu. Szczęśliwie — interwencja służb medycznych nie była konieczna. Po wylądowaniu wszyscy zostali skierowani na obowiązkową kwarantannę. 

ZOBACZ NAGRANIE:

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Wow, co za stylizacja. Magda Gessler zachwyciła w lokalu wyborczym, uwagę zwraca 1 szczegół
  2. Zaginęła podczas rodzinnych wakacji w Portugalii. Jest przełom w śledztwie. Dramatyczne dowody wyszły na jaw
  3. Co stało się z urną Piotra Woźniaka-Staraka? SE ujawnia nowe fakty
  4. Najgorętsze zdjęcie Anny Muchy. Aktorka kusi, jak nigdy. Fani oszaleli na punkcie jednej fotki
  5. Justyna Steczkowska pokazała się jak ją Bóg stworzył. Zapierające dech zdjęcia obiegły sieć
  6. Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw

Źródło: o2.pl, twitter.com

 

 

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.