Nagranie rozbawiło użytkowników do łez, zwłaszcza w czasie tak napiętej, z powodu pandemii, atmosfery. Mężczyzna pokazuje na nim jak w skuteczny sposób trzymać się od innych w bezpiecznej odległości. Przechodnie byli zdumieni jego wynalazkiem, a wszystko uwieczniono na wideo.

Pewien Włoch chyba zbyt dosłownie wziął do siebie zalecenia władz o zachowywaniu bezpiecznej odległości pomiędzy przechodniami i klientami sklepów. Aby prawidłowo przestrzegać odgórnych przepisów, stworzył wynalazek, którego widok rozbawia do łez. Przechodnie zupełnie się tego nie spodziewali i jeden z nich opublikował zabawne nagranie w sieci.

Mężczyzna stworzył wynalazek

Koronawirus rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Gdy obywatele krajów na całym świecie zostali zmuszeni do odbycia w domu kwarantanny, odnajdują w sobie nieznane dotąd talenty. Izolacja szczególnie dotkliwie działa na Włochów, którzy fizyczne okazywanie uczuć, grupowe spotkania i świętowanie mają we krwi. Jeden z nich z powodu zaistniałych okoliczności wpadł na genialny pomysł.

Postanowił, że skoro i tak nie powinien już zbliżać się do pozostałych osób bliżej niż na wyznaczoną przez specjalistów odległość, stworzy coś, dzięki czemu będzie mógł o tym pamiętać w sklepie czy na ulicy. Monumentalny strój przykuł uwagę wszystkich. Takiego pomysłowego rozwiązania jeszcze nie było. Może powinien podzielić się tym patentem z innymi?

  1. Co z wypłatami 500 plus? Premier zabrał głos, już wszystko jasne
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Husky uczy dziecko mówić. Rozbrajające wideo, rodzice płakali ze śmiechu

W sieci opublikowano zabawne nagranie

Kilka dni wcześniej w sieci pojawiło się wideo, na którym uziemieni w mieszkaniach Włosi, tańczą i śpiewają wspólnie na swoich balkonach. Teraz Internet obiegło rozbrajające nagranie mężczyzny, który wchodzi do sklepu w bardzo niecodziennym ubraniu. A to wszystko w ramach zdrowotnej profilaktyki.

– Po co ta bezpieczna odległość, proszę pana? – pyta go przechodzień.

– To na koronawirusa – odpowiada mężczyzna.

Włocha przed kontaktem z innymi chroni… ogromne koło, które przypiął wokół siebie na specjalnych szelkach. Średnica jest takiej długości, że mężczyzna musi używać szczypiec, jako przedłużenie własnych rąk, aby móc sięgnąć po produkty. 

To bardzo sprytny pomysł! – komentują rozbawieni internauci.

ZOBACZ WIDEO:

Nagranie obiegło cały Internet. Jesteśmy pełni podziwu kreatywności Włocha. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polacy uwięzieni za granicą, bójki o bilety do Polski. Dramatyczna sytuacja na lotniskach
  3. Gwiazda ”M jak miłość” utknęła za granicą. Jest zrozpaczona: ”Błagam, niech się ktoś odezwie”
  4. Julia Wieniawa nie wytrzymała emocji. Decyzja Polsatu ws. koronawirusa wywołała morze łez
  5. Lista sklepów, które zostaną zamknięte. Jest oficjalny komunikat Ministerstwa Zdrowia
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułPolsat zawiesza kolejny program. Nie wiadomo, kiedy widzowie znowu zobaczą uczestników
Następny artykułOwczarek niemiecki pojawił się na komisariacie. Niebywałe, co wydarzyło się po chwili
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.