Nagranie tego tańczącego mężczyzny nie byłoby niczym niezwykłym, gdyby nie jeden przerażający fakt. Jak twierdzi autor wideo, w trakcie kręcenia filmiku był sam w domu, jednak fani nagrania dopatrzyli się czegoś więcej – na schodach był ktoś jeszcze. Ta historia mrozi krew w żyłach. Musicie to zobaczyć!

Nagranie takie jak to zatrzymuje się w pamięci na długo. Po świecie krąży wiele historii na temat zjawisk paranormalnych. Okazuje się, że można do nich dopisać kolejną – to przerażające!

Nagranie skrywało tajemnicę

Na TikToku krąży wiele wyzwań. Jednym z nich jest zatańczenie specjalnego układu do piosenki Say So w wykonaniu Dojy Cat. Jeden z użytkowników platformy postanowił wziąć w nim udział i opublikować nagranie na swoim profilu:

-Pękam ze śmiechu. Jestem sam w domu, więc nauczyłem się TikTok-owego układu. Kocham cię Doja, ale do czego sprowadza się teraz moje życie?- zaśmiał się autor nagrania w opisie.

  1. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc
  2. Nagle do studia „Wiadomości” TVP wleciał samolot, kolejne kuriozum. Dziennikarka nie była zaskoczona

Nastolatek nie może spać w nocy

Uwagę internautów zwrócił fakt, że za jego plecami na schodach coś ewidentnie się poruszyło! Wszyscy zaczęli komentować filmik opublikowany na TikToku, aby zwrócić uwagę chłopaka na ten niepokojący szczegół. Nastolatek w komentarzach przysiągł, że nie ma żadnego zwierzaka i był przekonany, że jest sam:

-Dziękuję wszystkim za troskę. Od tego wszystkiego mi niedobrze, nie mogłem spać w nocy – powiedział w następnym nagraniu przerażony Reubix Cube. Co o tym myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

nagranie
Fot. Tiktok.com /reubix_cube,

Młody mężczyzna jest przerażony.

nagranie
Fot. tiktok.com/reubix_cube

Zjawa jest widoczna na pierwszy rzut oka!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowy zakaz wchodzi w życie już od jutra. Polacy mogą spodziewać się masowych wiadomości
  2. Tragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legenda
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. Halina przez 7 dni piła sok z selera na czczo. Korzyści widzi gołym okiem, nie zamieni go na nic innego

Źródło: fakt.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.