Nagranie z jednego z kościołów, które trafiło niedawno do Internetu, wywołało niemałe poruszenie. W trakcie nabożeństwa, które odprawiał ksiądz, wierni dopatrzyli się czegoś niewiarygodnego. Wiele osób próbowało znaleźć logiczne wytłumaczenie na zjawisko, które zostało zarejestrowane przez kamery, lecz wierni mogą ich uznać za niedowiarków. 

Nagranie wzbudziło wiele kontrowersji w sieci, a ci, którzy obejrzeli transmisję z mszy, podzielili się na dwie grupy. Jedni stwierdzili, że to dar błogosławieństwa, którego dostąpiło to nabożeństwo, inni zaś twierdzą, że to wytłumaczalne zjawisko. 

Nagranie z kościoła

19 kwietnia bieżącego roku w kościele katolickim San Isidro Labrador w meksykańskim Querétaro, ksiądz José Guadalupe Aguilera Murillo odprawiał mszę, podczas której modlono się o ustąpienie pandemii. Nabożeństwo było transmitowane na żywo, aby każdy mógł w nim uczestniczyć mimo koronawirusa. 

W trakcie mszy stało się coś niewiarygodnego. Nagranie pokazuje, jak łuna jasnego światła pada na kościelny ołtarz. Wydaje się wręcz, że promienie mogą wychodzić z Obrazu Jezusa Miłosiernego, aż poza jego ramy. 

  1. Od dziś do 25 sierpnia wszystkich w Polsce obowiązuje zakaz. Wczoraj wieczorem Rada Ministrów podjęła decyzję
  2. Dziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedzi

Zjawiska paranormalne

Na świecie wiele się mówi o zjawiskach paranormalnych, a zwłaszcza o cudach, które dzieją się na terenach kultu religijnego. Wielu uważa, że jest to prawdziwy znak od samego Boga, inni zaś twierdzą, że to czysty przypadek, który da się wyjaśnić. 

Niedawno nawet w trakcie modlitwy papieża na pustym Placu Św. Piotra, na niebie dało się zaobserwować widok sylwetki przypominającą Najświętszą Maryję Pannę. Jak podaje portal prostozmostu.pl, sprawę ma wyjaśniać sam Watykan. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

nagranie
Fot. youtube.com/Parroquia San Isidro Labrador CORC.

Wierni dopatrzyli się cudu w trakcie mszy. 

nagranie
Fot. youtube.com/Parroquia San Isidro Labrador CORC.

Nagranie wywołało wiele kontrowersji. 

 Niektórzy uważają, że da się to logicznie wyjaśnić. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP właśnie poinformowało, tragiczne wieści. Był ulubieńcem widzów, nie żyje
  2. „Usłyszałem przeraźliwy krzyk dziecka”. TVN przekazał porażającą wiadomość
  3. Gwiazda TVN wzięła ślub. Zdjęcia z kościoła i wesela trafiły do sieci
  4. Mężczyzna na wózku przyłapany na okropnym czynie. Monitoring ujawnił całą prawdę
  5. Jest nieziemski sposób. Możesz uprawiać borowiki w domu, kosmiczne zbiory zachwycą każdego

Źródło: prostozmostu.pl

Poprzedni artykułPolicja dokonała wstrząsającego odkrycia. Psy i koty zjadały się nawzajem, zatrzymano 67-letnią kobietę
Następny artykułZ ostatniej chwili: Jest ostateczna decyzja MEN w sprawie uczniów. Właśnie przekazano informacje
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.