Nagranie, które udostępniono w social mediach, dotyczy nieodpowiedniego zachowania dwóch mężczyzn, którzy wkroczyli do sklepu spożywczego, krzycząc w głos, że mają koronawirusa. Nie poprzestali na tym stwierdzeniu i napluli w twarz ekspedientce.

Nagranie obrazuje skandaliczne zachowanie dwóch mężczyzn. Na szczęście ekspedientka wykazała się sporym refleksem i wezwała odpowiednie służby.

Nagranie skandalicznego zachowania obiegło internet

Sytuacja wydarzyła się w środku dnia. Ekspedientka pracowała w sklepie spożywczym w Poznaniu. Nagle do lokalu wkroczyło dwóch mężczyzn. Zainspirowali się powszechną pandemią i postanowili wystawić nerwy kobiety na próbę. Jeden z nich po wejściu do sklepu krzyknął, że ma koronawirusa, po czym skoczył do ekspedientki i splunął jej w twarz.

Kobieta najpierw uległa szokowi, potem przerażeniu, jednak ostatecznie zachowała resztki zimnej krwi i nacisnęła przycisk alarmowy wzywający ochronę. Ochroniarze pojawili się na miejscu zdarzenia chwilę później. Odpowiednio przygotowani, w zabezpieczających kombinezonach zatrzymali obu mężczyzn. Wyprowadzili ich przed sklep i obezwładnili.

  1. Wakacje 2020 skrócone przez koronawirusa? Premier odpowiada, już wiadomo, co się stanie
  2. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  3. Paweł Królikowski nie żyje. Pierwszy wywiad jego żony po śmierci aktorka. Wzruszające słowa

Nie wiadomo czy mężczyźni tylko żartowali

Wkrótce na miejsce przyjechała policja. Mężczyźni byli pod wpływem alkoholu i najpierw trafili do izby wytrzeźwień. Funkcjonariusze zbierają materiał dowodowy, który pozwoli wystosować zarzuty wobec mężczyzn, wówczas gdy te zostaną sformułowane, wyklaruje się, jaka kara grozi dwóm żartownisiom.

Jednak nie wiadomo, czy mężczyźni nie żartowali, dlatego, na wszelki wypadek, ekspedientka została poddana 14-dniowej kwarantannie, a sklep zamknięto, by go zdezynfekować. Jak możemy się domyślać, mężczyzn czeka surowa kara. Po pierwsze za krytyczne zachowanie wobec kobiety i naruszenie jej przestrzeni osobistej, a po drugie za skandaliczne zachowanie w dobie pandemii. Jeśli którykolwiek z panów jest nosicielem koronawirusa i zachował się w ten sposób, narażając zdrowie i życie drugiej osoby, grozi mu kara pozbawienia wolności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nagranie
fot. tweeter.com/ Neira

Ekspedientka wykazała się wspaniałym refleksem. Na szczęście nie pozwoliła uciec napastnikom i wezwała odpowiednie służby. Mężczyźni z pewnością poniosą karę za swoje zachowanie.

nagranie
fot. tweeter.com/ Neira

Mężczyźni zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Na wszelki wypadek sklep zdezynfekowano.

Mężczyźni na szczęście nie zdołali uciec.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  3. Nie żyje lekarz, był zmuszony leczyć zakażonych bez rękawiczek. „Skończyły się”
  4. 2 tys. złotych świadczenia z powodu koronawirusa. Kto może dostać pieniądze?
  5. Mąż Agnieszki Radwańskiej przekazał złe informacje. Nie jest dobrze
  6. Gessler pojęła co Polacy robią podczas kwarantanny i nie wytrzymała. Ma upokarzające plany

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułPamiętacie jeszcze tego misia? Dzisiejsze dzieci nie znają takich bajek
Następny artykułRoksana Węgiel z poważnym apelem do fanów. Nie zapomniała o seniorach, padły ważne słowa
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.