Nagranie, i to nie jedno, które pojawiło się w internecie, wywołuje wśród widzów prawdziwe ciarki. Jak się okazuje, wśród dzieci i młodzieży pojawił się nowy niebezpieczny trend. Rodzice powinni zwrócić szczególną uwagę na swoich podopiecznych. Głos w sprawie zabrali nawet lekarze. Pod żadnym pozorem nie wolno tego robić.

Rodzice, miejcie oczy dookoła głowy. Niestety, w internecie rozpowszechnia się nowy trend. Nagranie, które trafiło do sieci, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Dzieci i młodzież robią jedną, bardzo niebezpieczną rzecz.

Nagranie pokazuje niebezpieczny trend

Filmiki, które możemy obserwować na popularnej aplikacji TikTok, przedstawiają nową modę wśród nastolatków. Jest ona naprawdę niebezpieczna, lekarze są zrozpaczeni. Na nagraniach można obejrzeć jak dzieci i młodzież piłują sobie zęby pilnikiem do paznokci.

Jak donosi portal o2.pl piłowanie zębów było kiedyś jedną z najskuteczniejszych tortur. Jak widać, nie potrzeba do tego nikogo zmuszać, ponieważ jedni z najmłodszych użytkowników Internetu postanowili to robić dla sławy i oglądalności. Na kolejnych wideo dzieci i młodzież piłują sobie zęby. Boli od samego patrzenia!

Lekarze są przerażeni nowym trendem na Tik Toku

Osoby występujące na nagraniach, które zdecydowały się zrobić taką rzecz, robią to raczej delikatnie, piłują zęby niezbyt energicznie. Niektórzy uważają to za zwykły dowcip, jeszcze inni chwalą jako wspaniałą i tanią alternatywę dla dentysty. Tymczasem prawda jest porażająca, lekarze alarmują.

Dentyści i ortodonci apelują, żeby nie ulegać temu chwilowemu trendowi, ponieważ może on być bardzo niebezpieczny dla naszego zdrowia. Przypominają nam, że uszkodzenie szkliwa jest zmianą nieodwracalną, ono nie odrasta. Może to prowadzić nawet do całkowitego zabicia zęba. Rodzice powinni porozmawiać ze swoimi pociechami.

To nie pierwsze tak porażające filmiki, udostępniane na Tik Toku.

nagranie
fot. tiktok.com/miadio

Piłowanie zębów pilniczkiem do paznokci może być bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda wyszła na jaw, przykre
  2. TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicy
  3. Rozstanie w zgodzie. Czy można przyjaźnić się z byłym partnerem?
  4. Cesarskie cięcie na życzenie. Jesteś za czy przeciw?
  5. Tragiczny finał wesela. Chcieli świętować miłość, teraz nie żyją
  6. W głowie się nie mieści, ale większość Polaków robiąc mizerię popełnia 1 kardynalny błąd. Eksperci ostrzegają

Źródła: tiktok.com. o2.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.