Nagranie, które ukazało się w sieci, ujawniło pewien niepokojący szczegół. Chłopak, który pochwalił się swoim tańcem w jednej z popularnych aplikacji, przeżył prawdziwe chwile grozy. Użytkownicy szybko uświadomili mu, co zauważyli na nagraniu.
 
TikTok to jedna z najpopularniejszych mobilnych aplikacji, za pomocą której internauci dzielą się swoimi filmikami, najczęściej, z tanecznych wyzwań. Tym razem ich uwagę przykuło coś więcej, niż wybitne poczucie rytmu. Nagranie, które zamieścił pewien chłopak, zaniepokoiło użytkowników, którzy dostrzegli budzący grozę szczegół. Młody mężczyzna nie był niczego świadomy. 
 
 
Niepokojące nagranie 
 
Kwarantanna sprzyja kreatywności. Chłopak, który nudził się w domu, postanowił nauczyć się układu tanecznego i pochwalić się efektami swojej pracy na łamach popularnej wśród młodzieży aplikacji TikTok. Filmik obejrzało ponad dwa miliony internautów, ale do jego sławy przyczyniło się coś więcej, niż sam występ. 
 
 
Pod filmikiem szybko pojawiły się niepokojące komentarze. 
 
Ktoś wystawia głowę, by na ciebie spojrzeć! – napisał użytkownik aplikacji. Okazało się, że nie była to jedyna osoba, która dostrzegła niepokojący szczegół.
– Czy wy to widzicie? To coś w tle? – dodał inny. 

Tajemnicza postać

Okazało się, że kiedy niczego nieświadomy chłopak odtwarzał układ popularnej piosenki Say So raperki Doja Cat, ktoś przyglądał mu się ze schodów. 

Chłopak przysięga, że w domu był sam i nie posiada również żadnego zwierzęcia. Natomiast na filmiku widać, jak pomiędzy barierkami na samym szczycie schodów pojawia się biała głowa, która za chwilę szybko znika. 

– Dziękuję wszystkim za troskę. Od tego wszystkiego mi niedobrze, nie mogłem spać w nocy – napisał autor filmiku, który w kolejnym nagraniu nie krył swojego przerażania. 

Jak myślicie, to tylko żarty, który ma przyciągnąć widzów czy faktycznie paranormalne zjawisko?

ZOBACZ NAGRANIE I ZDJĘCIA:

@reubix_cubelmao i’m home alone so i learned a tiktok dance. lov u doja but what has my life come to? ##musiclives ##positivevibes ##sayso ##qurantine ##boredathome♬ Say So – Doja Cat

 Nagranie, które pojawiło się na TikToku, obejrzało ponad 2 miliony widzów. Okazało się, że chłopakowi ktoś się przyglądał. 

nagranie
Screenshot @reubix_cube, TikTok

Kim może być tajemnicza postać?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż był za ścianą, kontrowersyjne poczynania Kaliny Jędrusik nie mieściły się w głowie. Miała też nieposkromione zamiłowanie do gotowania
  2. „Bezgłowy” pies podbija serca internautów. Żyje i ma się dobrze, jest uroczy
  3. Pakując walizki męża znalazła porażającą rzecz. Bez namysłu pojechała do szpitala, nie mogła uwierzyć
  4. Mały Staś zabrał głos. Chłopiec powiedział piękne słowa na temat Powstania Warszawskiego, cała Polska wzruszona
  5. Piotr Żyła opublikował oficjalne oświadczenie. Całą Polskę zamurowało
  6. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
  7. Aresztowany mąż Magdaleny Ogórek. Na oświadczenie dziennikarki nie trzeba było długo czekać
  8. Dzieci jednak nie wrócą do szkół we wrześniu? Niepokojące słowa prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego
  9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: fakt.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułSzarpanina na planie „Top model”. Krupa i Wieniawa nagle zaczęły się kłócić, wszystko zarejestrowała kamera
Następny artykułUjawniono zdjęcia Blanki Lipińskiej sprzed operacji plastycznych. W życiu jej nie poznacie, gigantyczna przemiana
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.