Nagranie z tegorocznej wyprawy w Tatry może niektórych wprawić w osłupienie. Nagranie, które trafiło do sieci, ukazuje niewyobrażalną rzecz, która działa się w polskich górach. Ciężko uwierzyć w to, jaka jest prawda.

Nagranie, które trafiło do sieci- szybko obiegło Internet i wzbudziło ogromne emecje wśród ludzi. Niektórzy przecierali oczy ze zdumienia, wprost nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. To pewna przestroga dla tych, którzy nie lubią wcześnie wstawać, by wyruszyć na szlak.

Nagranie pokazuje ruch na szlakach

Głośno komentowany i udostępniany filmik pojawił się m.in. na facebookowym profilu Konrada Przebindowskiego, który dodaje zdjęcia ze swoich podróży oraz grupie Tatromaniacy. Mężczyzna nagraniem starał się przestrzec innych taterników. Na filmiku widać ogromną kolejkę na szlaku prowadzącym na Rysy. W ogonku stoją ludzie, którzy chcą wejść dalej, aż na sam szczyt. Sznur ludzi zawija się aż po horyzont.

— Dolina Żabia Mięguszowiecka (szlak na Rysy) 28.07.2020 „okno pogodowe” w Tatrach. Ten film powinien dać do myślenia wszystkim, którzy wybierają się w góry na spontan i zbyt późno. Wstaliśmy z przyjaciółmi o 3:50. Dlatego do łańcuchów nie staliśmy w ogóle, a byliśmy tam między 7-8 rano. Film z naszego zejścia, kilkaset osób w kolejce o godzinie 12:00 — napisał Konrad Przebindowski w opisie do nagrania.

  1. Aleksander Kwaśniewski powiedział, ile powinna zarabiać pierwsza dama. Padła konkretna kwota
  2. Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić

Wakacje w Polsce

Ze względu na obecną sytuacją na świecie związaną z pandemią koronawirusa, loty do niektórych krajów zostały wstrzymane. Niektórzy Polacy, dbając o swoje bezpieczeństwo, postanowili zostać w kraju i spędzić wakacje w granicach naszego państwa.

Takie decyzje naszych rodaków, o pozostaniu na urlopy w kraju, poskutkowały ogromnymi kolejkami nie tylko na szlakach, lecz także w innych rejonach wypoczynkowych w Polsce. Wszędzie można zobaczyć tłumy.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

nagranie
fot. facebook.com/Photo Dream

Widok ogromnej kolejki wprawia w osłupienie.

Gdyby nie nagranie, trudno byłoby w to uwierzyć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP właśnie poinformowało, nie żyje polski polityk. Kondolencje napływają ze wszystkich stron
  2. „Nasz nowy dom”: Kolejny gest Katarzyny Dowbor, pokazała, na co ją stać. Fani programu będą poruszeni
  3. Pilne alarmy dla Polaków. Dziś żywioł uderzy w nasz kraj
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, znamy prawdopodobna przyczynę śmierci
  5. Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie córki z wakacji. Wywołała istne piekło
  6. Szykujcie się, za chwilę Biedronka i Lidl przeżyją ogromne oblężenie. Już przygotowują się na tłumy klientów

Źródło: turysci.pl, facebook.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl