Nagranie nakręcone przez właściciela zwierzęcia w jego własnym ogródku bardzo szybko stało się hitem w Internecie. Takiego widoku z pewnością nie mamy na co dzień, a już na pewno nie na takim eleganckim i zadbanym osiedlu! Mężczyzna wiedział po prostu, że musi to udokumentować, tak samo jak niezwykłą reakcję jego psa. 

Nieczęsto zdarzają się sytuacje takie, jakie dokumentuje to nagranie. Na nim widzimy wyraźnie sytuację, która sprawiła, że pies nagrywającego mężczyzny bardzo gwałtownie zareagował na rozgrywającą się przed jego oczami sytuację. Warto to zobaczyć, bo zwierzaka poruszyło coś niezwykłego!

Nagranie uwieczniło całą sytuację

Tego dnia, tak jak każdego innego, mężczyzna postanowił wyjść ze swoim ukochanym psem przed dom, porzucać mu jego zabawkę i już od rana pozwolić się wybiegać. Postanowił zostawić go tam na chwilę samego i wszedł po coś do domu. Kiedy usłyszał szczekanie psa, postanowił wrócić i sprawdzić co się dzieje.

Wyszedł przed swój dom i już wiedział, że to nagranie, które zaraz zobaczycie, musi powstać. To, co się na nim dzieje, jest zbyt fascynujące, żeby miało nie ujrzeć światła dziennego. Właściciel szybko zrozumiał powód szczekania swojego psa, ale zamiast w jakikolwiek sposób zainterweniować, postanowił nagrywać!

Szczwany lis

Scenka rozgrywająca się w tym zadbanym, spokojnym sąsiedztwie była doprawdy niewiarygodna. Na trawniku mężczyzny, zupełnie ignorując szczekanie psa, zabawką zwierzęcia bawił się… dziki lis

Rudy zwierzak widocznie nie przejmował się tym, czy spory, groźnie wyglądający pies postanowi się na niego rzucić. Nie, kiedy radosne skakanie wokół jego zabawki było takim świetnym zajęciem. Ewidentnie sprawiało mu ogrom frajdy, którego nic inne nie może zapewnić!

ZOBACZ NAGRANIE:

 Nagranie jest niezwykłe!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna myślał, że znalazł kamień. Podniósł go, a prawda okazała się zupełnie inna
  2. Właściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
  3. 10 kotów przyłapanych w bardzo dziwnych sytuacjach. Numer 8 wprawi was w osłupienie
  4. Znajdziesz psa wśród krów? Zagadka jest tak trudna, że większość osób odpuszcza po 5 minutach

źródła: pikio.pl, Samantha Ng/YouTube

Poprzedni artykułAnna Lewandowska nominowana do Biologicznej Bzdury Roku. Trenerka skrytykowana przez znanego lekarza
Następny artykułByła dziewczyna Tomasza Karolaka ostro o Blance Lipińskiej. Pisarka nie będzie zachwycona
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego