Nagranie, które opublikowała rodzina Królikowskich, bardzo wzruszyło fanów. Rodzina tak samo jak reszta kraju poddaje się kwarantannie. Mimo to stara się jakoś zapełnić swój czas. Na jeden z takich pomysłów wpadł Antek Królikowski i postanowił, nagrać filmik ze swoją mamą. Słowa Małgorzaty Królikowskiej są piękne.

Nagranie, które trafiło do sieci, wzruszyło wszystkich fanów. Słowa Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej powinniśmy wziąć sobie do serca.

Nagranie u Królikowskich

Cała rodzina Królikowskich jest teraz pogrążona w ogromnej żałobie po śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor osierocił pięcioro dzieci. Teraz to Antoni Królikowski, najstarszy syn stara się zachowywać jak głowa rodziny. Na Instagramie udostępnił zdjęcie, na którym cała rodzina gra w planszówkę podczas kwarantanny.

Ostatni czas wspólnej żałoby bardzo zjednoczył rodzinę. Na profilu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej znalazło się nagranie, podczas którego Antoni w towarzystwie swojej mamy czytał bajkę Jana Brzechwy Szelmostwa lisa Witalisa. W ten uroczy sposób rodzina postanowiła spędzić jeden z wieczorów, wykorzystując swój aktorski kunszt do czytania bajek na dobranoc. Pomysłodawcą czytania bajek przez aktorów w mediach społecznościowych jest Misiek Koterski. Aktor zaprasza innych, słynnych aktorów do wspólnego czytania. Antoni Królikowski na swoim profilu bardzo podziękował za to zaproszenie.

  1. Lekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju
  2. Żona legendarnego muzyka przekazała tragicznie wieści. Zmarł wczoraj na koronawirusa
  3. Pacjent oszukał lekarza, powód poraża. Udawał zakażenie, prawda wyszła na jaw po kilku godzinach

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świetnie sobie radzi

W rozmowie z Faktem aktorka przyznała, że trudność tego czasu pożegnania i żałoby po mężu ułatwiają jej wspaniałe dzieci. 

– Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami. 

Aktorka przyznaje, że uwielbia prace ogrodowe i dbanie o swój ogród znacznie wypełnia jej czas i myśli. W panującej kwarantannie aktorka zauważa, że warto poświęcić swój czas domowi, dzieciom i refleksji. Dlatego tak chętnie zgodziła się na czytanie bajek dla dzieci, fani komentowali, zachwyceni pomysłem. Padały prośby o codzienne organizowanie podobnych wieczorów wśród dziecięcej literatury.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nagranie
instagram.com/malgorzata_ok

Wspólne czytanie bajek nagrywał najmłodszy brat Antoniego, Ksawery. Fani byli zachwyceni.

nagranie
instagram.com/ antek.krolikowski

Antoni Królikowski podziękował za wspaniałą inicjatywę Miśkowi Koterskiemu.

nagranie
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 05.03.2020 Pogrzeb Pawla Krolikowskiego n/z: OSTROWSKA-KROLIKOWSKA MALGORZATA KROLIKOWSKI ANTONI ANTEK

Antoni Królikowski trzyma teraz całą rodzinę w ryzach. Jest najstarszy i czuje się za nich odpowiedzialny. Do tej pory uważany za lekkoducha Antoni wspaniale otacza swoją rodzinę opieką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  3. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  4. Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” jest w ciąży. Pokazała zdjęcie
  5. Po 2 latach rozłąki pies zobaczył właściciela. Sznaucer stracił przytomność z emocji
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułLekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju
Następny artykułOwczarek niemiecki i kot utknęli na drzewie. Historia wbija w fotel, potrzebna była straż
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl