Nagranie prosto z włoskiego szpitala trafiło ostatnio do sieci. Lekarze ze znajdującego się nieopodal Bergamo zaprosili dziennikarza, który stworzył materiał, pokazujący jak teraz wygląda praca medyków. Włoscy lekarze do porażającego nagrania ze szpitala dołączyli pilne ostrzeżenie dla całego świata.

Brytyjski dziennikarz w ostatnim czasie miał okazje zobaczyć, jak obecnie wygląda praca włoskich lekarzy. Nagranie, które stworzył reporter, ukazuje perspektywę medyków wraz z ostrzeżeniem, które skierowali do oglądających. Pracownicy szpitala chcą wyprowadzić z błędu cały świat. 

Nagranie z włoskiego szpitala wypłynęło do sieci

Włochy są obecnie najbardziej dotkniętym miejscem, jeżeli chodzi o liczbę ofiar epidemii. Aktualnie jest już 69 tysięcy osób zakażonych, i prawie 7 tysięcy zgonów. Szpitale pękają w szwach, każdego dnia przybywa ofiar. Lekarze postanowili podzielić się z całym światem nową rzeczywistością, która obecnie jest prawie jak ich drugi dom. 

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że sytuacja na Półwyspie Apenińskim jest dramatyczna. Jednak we włoskich szpitalach nie znajdziemy scen rodem z filmów o końcu świata. Wszystko wygląda zupełnie inaczej, niż wszyscy sobie wyobrażają. Nie ma krzyków, paniki i chaosu. Jest za to przerażająca cisza i dźwięk pracujących pełną parą respiratorów. N

agranie wykonane przez brytyjskiego dziennikarza ukazuje smutne konsekwencje, które spotkały Włochów przez zbagatelizowanie niebezpieczeństwa, jakim jest koronawirus

  1. Studentka miała problemy z pieniędzmi i prosiła o pomoc mamę. Nie wiedziała, że słucha jej ktoś jeszcze
  2. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  3. Córka i ciężarna żona ministra środowiska mają koronawirusa. Wiadomo, w jakim są stanie

Włoscy lekarze chcą przekazać ostrzeżenie całemu światu

Lekarzom zależało na tym, by pokazać, jak kończy się nieprzestrzeganie kwarantanny i izolacji. Nawet najlepsze kliniki i najlepiej wyposażone szpitale nie podołają w obliczu tak ogromnej liczby osób zarażonych. 

Wideo pokazuje przepełnione sale szpitalne, a także korytarze, na których poustawiano łóżka. Pacjenci leżą w bezruchu, czekając, aż to wszystko się skończy. Niektórzy z nich są podłączeni do respiratorów, pozostali czekają na swoją kolej. 

Jest to smutny obraz, który ściska za serce każdego, kto mu się przyjrzy. Nierespektowanie szczególnych zasad ostrożności prowadzi właśnie do takich skutków. Miejmy nadzieje, że nagranie będzie lekcją dla obywateli innych krajów i unikniemy sytuacji, która ma miejsce we Włoszech. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

nagranie
Screen z youtube.com/
Sky News

Nagranie z włoskiego szpitala w Bergamo, pokazuje, jak naprawdę wygląda tam teraz praca lekarzy. 

nagranie
Screen z youtube.com/
Sky News

Brytyjski dziennikarz zdecydował się uwiecznić pracę medyków. 

nagranie
Screen z youtube.com/
Sky News

Nagranie miało być ostrzeżeniem dla innych państw, aby nie bagatelizować epidemii koronawirusa i stosować się do wszelkich zaleceń. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pielęgniarka wyznała, że zarabia 3,5 tys. Wiceprezes Lotosu: „Można zmienić pracę, nikt tej pani nie zmuszał”
  2. Płuca chorych na koronawirusa. Lekarz wyjawił, co się w nich dzieje po zarażeniu
  3. Nie żyje 11 osoba zakażona w Polsce. Mężczyzna z Wrocławia

Źródło:wprost.pl

Poprzedni artykułMłody chłopak zachorował na koronawirusa. Opisał symptomy, wcale nie są dużo łagodniejsze u młodych
Następny artykułJej mąż walczy o każdy oddech. Zapłakana żona apeluje o zostanie w domach: „Najgorszy tydzień w moim życiu”
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.