Nagranie, jakie obiegło sieć, jest przerażające. 13-latka w rękach koleżanek z zespołu cheerleaderk’skiego i swojego trenera zostaje zmuszona do zrobienia szpagatu. Strach, łzy i ogromny ból malują się na twarzy dziewczyny. Na szczęście, jak podaje webniusy.com, sprawa trafiła w ręce policji.

Na nagraniu widać 13-letnią Ally Wakefield, która jest cheerleaderką. Dziewczyna płacze i krzyczy z bólu, ponieważ jej koleżanki wraz z trenerem zmuszają ją do szpagatu. Nagranie dokładnie obrazuje, jak trzymają ją za ręce i nogi. Żadna z osób nie reaguje na prośby dziewczyny.

Nagranie morderczego treningu

Cheerleaderki zajmują się skomplikowanymi akrobacjami. Podczas swoich występów są radosne i pełne pozytywnej energii, do ich zadań należy rozgrzanie zespołu sportowego do walki. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, jak ciężką pracą są okupione ich umiejętności.

W sieci znajduje się dużo zdjęć zespołu pokrzywdzonej 13-latki. Trener i jego podopieczne uśmiechają się, wydają się być ze sobą zżyci. Tymczasem wspólne treningi są szalenie drastyczne.

Nie wiadomo czemu nastolatka była nagrywana. Nikt z zespołu nie rzucił się na pomoc, pomimo że nastolatka ewidentnie o to prosi.

Ally krzyczy: – zostawcie mnie, przestańcie, puśćcie, nie mogę. Mimo to koleżanki trzymają jej ręce i nogi, a trener przyciska ją do podłogi, by pogłębić szpagat.

  1. Ilu mężów miała Małgorzata Rozenek? Prawda zaskakuje, ślub z Radosławem nie był drugi
  2. Rząd nałoży automatyczną kwarantannę na tysiące Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Co dalej z zasiłkiem opiekuńczym? Jest odpowiedź premiera, bardzo ważna wiadomość dla każdego rodzica

Sprawa trafiła na policję

Do sytuacji doszło w Denver w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Wiadomo już, jak przekazuje webniusy.com, że sprawa trafiła na policję, a trener zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Sprawa wywołała jednak dyskusję społeczną.

Wiele osób trenujących od najmłodszych lat taniec, akrobatykę czy podobne dyscypliny wymagające treningów i ogromnych sił fizycznych, przyznało, że takie sytuacje mają miejsce. Wielu trenerów okazuje się mieć bardzo rygorystyczne sposoby nauki.

Inni internauci przyznają, że podobne wydarzenia nie powinny mieć nigdy miejsca, dziewczyna mogła wręcz zerwać mięśnie i nabawić się kontuzji na lata, do tego zachowanie koleżanek z zespołu jest wysoce nielojalne i bynajmniej nie zespołowe.

– Możesz zrobić sobie krzywdę! Napięte mięśnie to nie żart! Byłem w zespole tanecznym przez całe liceum i tańczyłem przez 20 lat, nigdy w ten sposób nie ćwiczyliśmy! – pisze jeden z internautów pod nagraniem opublikowanym przez NBC LA.

Nieakceptowalne zachowanie rówieśniczek, taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca – komentuje kolejna internautka.

Nagranie osiągnęło ogromną popularność. Internauci są oburzeni zachowaniem osób z zespołu, ale przede wszystkim trenerem, który przyciskał podopieczną do podłogi. 

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Kłęby dymu pod Warszawą. Ogień trawi cały budynek
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Wśród krów ukrył się pies, znajdziesz go? Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach
  4. Wiceminister edukacji ujawnił plan powrotu do szkół. Wszystko ma związek ze zmianą terminu ferii, ważna wiadomość dla każdego rodzica
  5. Od 13 lat jest w ciąży. Kobieta opublikowała rodzinne zdjęcia, internauci liczą jej dzieci
  6. Golden retriever zgubił się w lesie. Rok później zdarzył się prawdziwy cud
  7. Media właśnie podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Diego Armando Maradona

Źródło: webniusy.com

 

Poprzedni artykułUwaga: MEN właśnie przekazało. Niektórzy uczniowie wrócą do szkół. Znamy szczegóły najnowszych zmian
Następny artykułWygląda jak zwykłe zdjęcie babci z wnukiem. Dopiero po kilku sekundach, wszyscy nagle wstrzymują oddech
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl