Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek razem wylądowali na nagraniu, które natychmiast obiegło media, wywołując lawinę komentarzy. Internauci nie mogli się powstrzymać.

Jak wielkim wstrząsem było rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela? Świadczyć może fakt, że ilekroć wokół pary zacznie opadać kurz, dzieje się coś, co na nowo rozbudza zainteresowanie mediów. Od samego początku wokół aktorki krążyły plotki na temat domniemanego romansu, a słowa byłego partnera w „Mieście kobiet” dolały oliwy do ognia.

Prowadząca „Pytania na śniadanie” musiała się zmierzyć z falą hejtu, która uderzyła z wielką siłą po głośnym wywiadzie (wkrótce byłego) męża. Nie umknął przed nią także Maciej Kurzajewski, który stał się pierwszym „podejrzanym” w plotkach o potajemnym związku z ekranową partnerką.

Kasia Cichopek na nagraniu z Kurzajewskim. Posypały się komentarze

Nie ulega wątpliwości, że na planie „Pytania na śniadanie” Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą niezwykle zgrany duet, co doskonale widać zarówno w relacji na ekranie, jak i mediach społecznościowych. Nie dziwi więc reakcja internautów, którzy po głośnym rozstaniu szybko nabrali podejrzeń w stosunku do prezentera.

Zostaw Kaśkę w spokoju! – czytamy w komentarzach pod ich wspólnym zdjęciem z planu.

Niedawno na Tik Toku pojawiło się nagranie, które natychmiast obiegło media i doczekało się setek komentarzy. Gospodarze zwrócili się do widzów prosto ze studia „PnŚ”, by ogłosić czwartkowy półfinał do Eurowizji oraz zapowiedzieć wielki występ Krystiana Ochmana.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski stanęli razem i wspólnie zaprosili do wspólnego oglądania rozgrywek na TVP i wyrazili gorące wsparcie dla reprezentanta Polski. Oczywiście w pod filmem nie zabrakło komentarzy, a znaczna część z nich dotyczyła — bez niespodzianki — doniesień o romansie.

A to ta wolność z imieniem – napisał internauta, nawiązując do słów Marcina Hakiela, a ktoś inny pożalił się:

Oj Kaśka, Kaśka, coś ty wymyśliła.

Świetnie się bawią na wizji i nie tylko – stwierdził ktoś inny.

Niektórzy widzowie wydawali się jednak dość pozytywnie nastawieni do pary:

Eurowizji nie oglądam, śniadaniówek też — ale tych dwoje lubię. I guzik mnie obchodzi ich osobiste życie… no ludzie! Litości!

– Ich życie ich sprawa niech każdy patrzy na swoje życie.

– Super wyglądacie.

A jak waszym zdaniem prezentuje się ten duet?

@badzmyrazem.tvpEurowizja już dziś o 21:00 w TVP1 ????????♬ original sound – Bądźmy Razem TVP

Kasia Cichopek
fot. tiktok.com/
badzmyrazem.tvp
Kasia Cichopek
fot. tiktok.com/
badzmyrazem.tvp

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl