Znaki zodiaku to temat, który był poruszany na naszej stronie wiele razy. Pisaliśmy o cudownych mężczyznach, pięknych kobietach i co nas czeka na końcówkę roku. Teraz przyszedł czas na znaki zodiaku, które są…najbrzydsze. Nikt nie chce być na tej liście 😉

Znaki zodiaku nie zawsze są dla nas łaskawe. Często staramy się pisać dla was bardzo pokrzepiające i pozytywne tekst, które jak wiemy, zawsze przynoszą wam dużo uśmiechu. 

Tym razem jednak przychodzimy ze znakami, które według badań astrologów są najbrzydsze. Pewnie zastanawiasz się teraz, czy jesteś na liście, a jeżeli tak, to o co dokładnie chodzi? Dowiedzmy się razem. 

Znaki zodiaku, które uznane są za najbrzydsze

Trzeba pamiętać, że uroda to pojęcie względne. To, co dla nas jest piękne, dla kogoś innego może okazać się totalnie nieatrakcyjne. Dotyczy to niemal wszystkiego, co nas otacza, również innych ludzi. Okazuje się, że na naszą urodę wpływa ma nie tylko to, jakie mamy geny, albo to jak o siebie dbamy – wpływ na to ma również nasz znak zodiaku. Zaintrygowani? Zaczynamy. 

Koziorożec

Tutaj wpływ na „brzydotę” ma również charakterek Koziorożca. Często skrzywiona mina i wieczne niezadowolenie malujące się na jego twarzy, ma ogromny wpływ na to, jak jest postrzegany przez innych. Zalecamy więcej uśmiechu i pozytywnego myślenia, nastawienie ludzi niemal automatycznie się zmieni. 

Skorpion

Skorpion powinien bardziej o siebie dbać. Robi to bardzo powierzchownie, co niestety często widać. Nie można być w połowie zadbanym albo w połowie czystym. Warto zbudować swoją pewność siebie na pewnych podstawach, bez których Skorpion będzie nadal odbierany jako mało atrakcyjny. 

Rak

Osoby spod tego znaku są niezwykle nieśmiałe. Inni odbierają je jako średnio sympatyczne, przez co z automatu spada ich atrakcyjność. Rak musi popracować nad otwartością i zdecydowanie powinien zabrać się za swoją kondycję, bo przez ostatni czas nieźle się zapuścił. Brzuszek i niechlujne ubranie powoduje, że spada twoja pewność siebie, a i inni odbierają cię jako osobę, która o siebie nie dba.

Ryby

Niestety Ryba mimo szczerych chęci bardzo często odbierane są przez innych jako średnio interesujące jednostki. Czy faktycznie tak jest? W wielu przypadkach tak. Ryby mają wrodzoną pewność siebie, która powoduje, że często zapominają, że trzeba trochę wysiłku włożyć w swój charakter i … wygląd.

 

To już wszystkie „najbrzydsze” znaki zodiaku. Mamy nadzieje, że ten tekst potraktujecie…z przymrużeniem oka 😉

ZOBACZ ZDJĘCIA:

via GIPHY

via GIPHY

1
2
3
4
Poprzedni artykułJaki jest sens życia? Kobiety odpowiadają
Następny artykułZnaki zodiaku zdradzają jak okazujemy MIŁOŚĆ
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.