Najcięższa kobieta świata schudła 350 kg! Jej metamorfoza zapiera dech w piersiach i może być inspiracją dla wielu. Jeszcze kilka lat temu nie była w stanie opuścić własnego łóżka. Dziś wygląda zupełnie inaczej – nie uwierzycie.

Kilka lat temu została okrzyknięta najcięższą kobietą na świecie. Jedno wydarzenie wpłynęło jednak na jej życie na tyle, że postanowiła dokonać całkowitej przemiany. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda niegdyś najcięższa kobieta świata – zrzuciła 350 kg!

Najcięższa kobieta świata schudła

Otyłość jest jedną z plag naszego pokolenia – przetworzone jedzenie, ciągła praca, stres i śmieciowa dieta sprawiły, że ta choroba dotyka co trzecią kobietę. Nie wszystkie przypadki otyłości są jednak tak ekstremalne, jak ten Mayry Rosales z Teksasu. Kobieta jeszcze kilka lat temu ważyła aż 460 kg! W 2009 roku została okrzyknięta najgrubszą kobietą na świecie. Nie uwierzycie, jak zmieniła się przez ostatnie 10 lat – w niczym nie przypomina już dawnej siebie.

Mayra Rosales: metamorfoza, która zapiera dech w piersiach

Najcięższa kobieta świata jeszcze 10 lat temu ważyła 450 kg. Jej życie było poważnie zagrożone – nie była w stanie nawet opuścić samodzielnie łóżka. Zdarzyło się jednak coś, co zmusiło ją do radykalnej zmiany. Mayra Rosales została oskarżona o zabicie swojego bratanka.

Nie było nawet możliwości przewiezienia ją na salę rozpraw – do przeniesienia ważącej prawie pół tony Meksykanki potrzebnych było 15 mężczyzn. Jednak jakiś czas po oskarżeniu Mayry okazało się, że zabójczynią była tak naprawdę siostra kobiety – matka chłopca. Wtedy najcięższa kobieta świata zdecydowała się na radykalną zmianę.

W pierwszej kolejności przeszła operację obwodnicy żołądka, która pozwoliła jej schudnąć. Dopiero wtedy mogła zacząć normalnie się poruszać – zadbała o dietę i zaczęła ćwiczyć. Wcześniej najcięższa kobieta świata potrafiła pochłonąć nawet 80 tysięcy kalorii dziennie – dorosły człowiek zjada ich zazwyczaj około 2 tysiące. Przez kilka lat dzięki operacji, diecie, ćwiczeniom i usunięciu obwisłej skóry, Mayra Rosales schudła… 350 kg. Obecnie jej waga to tylko 70 kilo! Aż trudno uwierzyć w tę przemianę.

Zobacz metamorfozę najcięższej kobiety świata:

najcięższa kobieta świata
facebook.com/texasvalleygirl2

Najcięższa kobieta świata ważyła aż 460 kg.