Najdroższy rozwód świata rozgrywa się na naszych oczach! Codziennie rozwodzi się mnóstwo par, jednak w niewielu przypadkach o rozstaniu mówi cały świat. Ciężko jednak przejść obojętnie obok rozwodu multimiliardera, zwłaszcza gdy mowa o 250 MILIARDACH złotych, które mogą  przypaść rozwódce.

Jeff Bezos to od lat największe nazwisko w biznesie. Prezes, dyrektor generalny i przewodniczący zarządu Amazona może pochwalić się niemałym majątkiem. W 2018 roku został okrzyknięty przez agencję Bloomberg najbogatszym człowiekiem świata. Jego majątek magazyn Forbes oszacował na 149 miliardów dolarów! Teraz jednak oczy świata zwrócone są na biznesmena nie z powodów branżowych, ale prywatnych. Bezos ma przed sobą prawdopodobnie najdroższy rozwód świata.

Najdroższy rozwód w historii: Jeff Bezos

Bezos znany jest przede wszystkim ze swojego sukcesu finansowego i jest inspiracją dla wielu osób na całym świecie – zanim zbudował swoje imperium, przez lata pracował jako analityk finansowy. Najbogatszy człowiek świata do tej pory bardzo pilnował swojego życia prywatnego i uczuciowego. O prywatności multimiliardera nie mówiono wiele, wydawało się więc, że małżeństwo Bezosa układa się pomyślnie. Nic bardziej mylnego: przed parą najdroższy rozwód świata, który nie stawia bogacza w szczególnie korzystnym świetle.

Jak się okazało, na światło dzienne wypłynęły pikantne SMS-y, które multimiliarder wymieniał z dziennikarką, Laurą Sanchez. Poznali się już jakiś czas temu, 49-letnia Sanchez poznała Bezosa przez swojego męża – agenta wielkich hollywoodzkich gwiazd takich jak Matt Damon, Adele czy Hugh Jackman. National Enquirer, który jako pierwszy doniósł o zdradzie biznesmena, zapewnia, że jest także w posiadaniu pikantnych zdjęć wymienianych między Sanchez a Bezosem, jednak dziennikarze tabloidu utrzymują, że zdjęcia są zbyt wulgarne, by je opublikować.

Bezos, który nagle znalazł się pod ostrzałem, szybko wydał publiczne oświadczenie w sprawie rozwodu. 

-Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że na siebie trafiliśmy i wdzięczni za każdy rok naszego małżeństwa. Nawet gdybyśmy wiedzieli, że rozstaniemy się po 25 latach, niczego nie zrobilibyśmy inaczej – napisał na swoim profilu na twitterze multimiliarder. 

Twierdzi także, że od dawna było powszechnie wiadomo o tym, że są ze swoją żoną MacKenzie w separacji. Para ma razem czworo dzieci, a sama MacKenzie jest z zawodu pisarką. Najdroższy rozwód świata może kosztować biznesmena więcej niż reputację. Szacuje się, że żona Bezosa może dostać nawet połowę majątku męża, czyli około 250 miliardów złotych! Gdyby tak się stało, Bezos automatycznie spadłby w rankingu najbogatszych ludzi na świecie aż na 5. miejsce. 

ZOBACZ NAJBOGATSZĄ PARĘ NA ŚWIECIE:

najdroższy rozwód
instagram.com/jeffbezos

Jeff Bezos został niedawno ogłoszony najbogatszym człowiekiem świata.