Najgłupsze wypowiedzi polskich gwiazd wszech czasów. Jeżeli myśleliście, że czasem wam zdarza się powiedzieć coś głupiego, to nie martwcie się. Gwiazdy udowadniają, że również są ludźmi, a ich wypowiedzi potrafią zmrozić krew w żyłach. Przeczytajcie!

Gwiazda też człowiek, z tą różnicą, że jej wypowiedź może być cytowana w nieskończoność. Pamiętacie Agnieszkę Włodarczyk i jej „ciało astralne” z Mikołajem Krawczykiem? To dopiero czubek góry lodowej, jaką mają do zaoferowania nam gwiazdy. Zapnijcie pasy, będzie śmiesznie 🙂 🙂 🙂

Jakie są najgłupsze wypowiedzi polskich gwiazd?

Jolanta Pieńkowska podczas Dzień Dobry TVN zapytała:
– A drożdże można jeszcze kupić bez problemu? 
Natalia Lesz wypowiedziała się na temat filmu „Jesteś Bogiem”. Film opowiada o zespole Paktofonika i samobójstwie lidera grupy – Magika:
– Zawsze miałam słabość do zagubionych chłopców. Do niepokornych osobowości. Może dlatego, zanim nawet obejrzałam film, wciąż miałam idealistyczną wizję, że gdybym mocno przytuliła Magika, dzisiaj pisalibyśmy piosenki, niczym Liber i Grzeszczak.

– Nie no, proszę cię, z WOS-u miałam trójkę!

Agnieszki Włodarczyk w wywiadzie dla VIVY! oppowiedziała o swojej miłości do Mikołaja Krawczyka. Tam padły kultowe już słowa:

– Cudownie jest mieć świadomość tego, że się uzupełniamy i że jesteśmy do siebie tak podobni, jakbyśmy byli jednym ciałem astralnym.

Jola Rutowicz, która była uczestniczką Big Brothera, powiedziała:

– A na flecie kto grał? Chopin?

Natalia Siwiec, to gwiazda, która osiągnęła w Polsce status „superstar”. Kiedyś synonim obciachu, dziś przykłada matka. Ona też ma na swoim koncie głupią wypowiedź. O swoim mężu powiedziała:

– No jest zboczeńcem, ja bym tak długo nie mogła być z facetem, który nie jest. Muszę być z kimś, kto ma naprawdę fajne jazdy.

Oto najgłupsze wypowiedzi polskich gwiazd, w komentarz chętnie poczytamy wasze wpadki :))))))

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Najgłupsze wypowiedzi polskich gwiazd
instagram.com
Najgłupsze wypowiedzi polskich gwiazd
instagram.com
Najgłupsze wypowiedzi polskich gwiazd
facebook.com
Honorata Skarbek
instagram.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chcesz wyglądać świetnie po przebudzeniu? Mamy na to sprawdzone sposoby
  2. Justin Bieber płacze na ulicy. Co się stało?
  3. Deynn i Majewski wracają do POLSKI! „Będą udawać nawróconych

źródło: fakt.pl