Najlepsi tatuażyści w Polsce swoim talentem i wyobraźnią mogą mierzyć się ze światową czołówką. To prawdziwi mistrzowie. Dzieła, które tworzą na ludzkiej skórze, zrobią na was piorunujące wrażenie. Zobaczcie ich prace!

Wśród ludzi ze starszego pokolenia tatuaż nie zawsze jest dobrze postrzegany. Kojarzony jest przez nich z więźniami i innymi typami spod ciemnej gwiazdy. Na szczęście postrzeganie tatuaży bardzo się przez ostatnie lata zmieniło, a osoby wykonujące je stali się artystami. Jesteście ciekawi, którzy z nich to najlepsi tatuażyści w Polsce?

Najlepsi tatuażyści w Polsce ranking 2019

Najlepsi tatuażyści w Polsce, którzy znaleźli się w naszym rankingu to artyści klasy światowej. Wielu z nich krąży dziś po całej Europie, wykonując swoje projekty. Nie zdziwcie się więc, jeżeli zachęceni tym artykułem skontaktujecie się z przedstawionym artystą, a on powie wam, że nie wie, kiedy będzie w Polsce, bo na razie na jego trasie są Madryt, Paryż i Mediolan. 

Panakota

Magda, ukrywająca się pod pseudonimem Panakota jeździ obecnie po Francji. Patrząc na jej prace, trudno się dziwić, że została doceniona nie tylko w Polsce. Głównym tematem jej prac są zwierzęta. Artystka podeszła do tematu w bardzo oryginalny sposób, tworząc zupełnie nowe stworzenia, bardzo często powstałe z połączenie dwóch istniejących naprawdę. Zwierzęta powstałe w wyobraźni Panakoty tworzone są w bardzo charakterystycznym, kreskowanym stylu, co pozwala na posiadanie absolutnie unikatowego i pięknego tatuażu na swoim ciele.

Dżo Lama

Prace Dżo Lamy, to coś dla fanów barwnych tatuaży. Asia, bo tak ma na imię Dżo Lama zaczęła swoją przygodę z tatuażem w wieku 17 lat. Przez trzy lata pracowała dla innych, by dziś mieć własny salon Nasza Tatoo we Wrocławiu. Jej podejście do sztuki mile zaskoczy przeciwników kolorowego tatuażu. Dzieła Dżo Lamy zachwycają malarskością i wyglądają jak piękne obrazy.

Łukasz Zglenicki

Łukasz Zglenicki na co dzień pracuje w studio Cykada w Sopocie. Jego prace to piękne graficzne projekty o dość mrocznym charakterze. Choć preferuje czarny tusz, nie boi się użyć w swoich projektach koloru. Najczęściej robi duże tatuaże, a nawet całe „rękawy”. Tematem jego prac najczęściej są zwierzęta, twarze i noc.

Najlepszy tatuażysta w Polsce

Wskazanie najlepszego tatuażysty w Polsce nie leży do końca w naszych kompetencjach. Każdy artysta, który znalazł się w naszym rankingu, po części zasługuje na ten tytuł. Niezależnie od tego, czy pracują solo, czy w kolektywie, czy tworzą w Polsce, czy upomniał się już o nich świat, każdy przedstawiony artysta posiada na tyle unikatowy styl, że można go uznać za najlepszego tatuażystę w Polsce. 

Magdalena Bujak

Magdalena Bujak to artystka specjalizująca się w kwiatach. Trzeba przyznać, że jest w tym prawdziwą mistrzynią. Jej kwiaty wyglądają jak przeniesione z łąki wprost na ludzkie ciało. Artystka na co dzień pracuje w katowickim studio Ink Miners Tattoo Collective.

Dziarczyńcy

Pod tą uroczą nazwą kryje się cała grupa ludzi składająca się z siedmiu osób. Choć każdy z nich prezentuje nieco odmienny styl, razem tworzą zgraną ekipę o silnym poczuci estetyki. Tę gromadkę można odwiedzić w Poznaniu.

Szogun Ciernistych Krzewów

Pod tym ciężkim pseudonimem skrywa się wrażliwy mężczyzna, tworzący piękne rzeczy. Oglądając jego prace, można odnaleźć mnóstwo bardzo drobiazgowych projektów budzących zachwyt. Artysta na tyle pokochał detale, że jego pracom warto przyglądać się z lupą. Szogun czarnym tuszem tworzy prawdziwe arcydzieła. 

Najlepsze studio tatuażu Warszawa

Warszawa jest pełna znakomitych studiów tatuażu. Ciężko byłoby jednogłośnie wskazać, które z nich jest tym najlepszym. Przedstawiamy wam jednak te studia i tych tatuażystów z Warszawy, którzy z pewnością zasługują na uwagę. 

Tusz za rogiem

Tusz za rogiem to studio tatuażu prowadzone przez Szymona i Grzegorza. Ci dwaj artyści tworzą bardzo delikatne w wyrazie pracę. Jest w nich nawet coś niemalże intymnego. Jeśli zależy ci na subtelnym tatuażu, Tusz za rogiem będzie świetnym wyborem.

Królink

Pod takim pseudonimem ukrywa się Matylda Wolfenstein. Jej prace do złudzenia przypominają stare ryciny. Najcześniej porusza się w okolicach tematu fauny i flory. Jeśli chciałbyś zrobić sobie tatuaż z paprotką albo wydrą, odezwij się do Królinka. Niestety, czas oczekiwania może trwać nawet do czterech miesięcy. Warto jednak zaczekać. 

Bianka Szlachta

Talent Bank Szlachty na pewno przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy nie lubią przesadnego realizmu. Artystka podbiła świat internetu swoją serią „brzydkich kotów”. Jej lekko karykaturalne podejście i umiłowanie do delikatnej brzydoty sprawia, że jej prace są naładowane pozytywną energią. Jeśli chcesz się uśmiechnąć za każdym razem, kiedy spojrzysz na swój tatuaż, zadzwoń do Bianki Szlachty.

Magdalena Sawicka

Z usług Magdaleny Sawickiej można skorzystać w studio Gulestus. To bardzo ciekawa artystka. Jej tatuaże to nie do końca poważne dzieła, które zwykle opierają się na dokładnych i bardzo cienkich konturach. Świetnie operuje kolorem, choć równie chętnie wykonuje tatuaże tradycyjnym czarnym tuszem.

Mamy nadzieję, że wskazani przez nas w rankingu najlepsi tatuażyści w Polsce i ich prace przypadły wam do gustu. Jeśli nadal zastanawiacie się, u kogo zrobić sobie dziarę, znajdź na naszej liście artystę, który najbardziej pasuje do twojej osobowości. Tym, którzy nie chcą robić sobie tatuażu, uważając, że Ferrari się nie obkleja, polecamy przynajmniej zajrzeć do galerii i popodziwiać prace artystów. W końcu to najlepsi tatuażyści w Polsce.

Zobacz także:

  1. Tatuaż kwiaty. Kwiatowe tatuaże dla kobiet [INSPIRACJE]
  2. Biały tatuaż. Jak go zrobić i jak wygląda po latach?
  3. Małe tatuaże. Wyjątkowe tatuaże w niewielkich rozmiarach

ZOBACZ ZDJĘCIA:

najlepsi tatuażyści w polsce
instagram.com/magdalena_bujak

Wspaniały burak Magdaleny Bujak.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagdalena Lamparska z partnerem! To ceniony podróżnik i niewiarygodny przystojniak!
Następny artykułMama Joanny Koroniewskiej zmarła na złośliwy nowotwór. „To dla mnie bardzo ciężka strata”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Miłośnik starych piosenek i zapomnianych gwiazd. Zajmuje się również pisaniem piosenek i muzyką ilustracyjną do filmów. Marzy o skomponowaniu utworu dla Alibabek.