Jeżeli masz kręcone włosy pewnie czujesz, że są one bardziej suche, niż pukle Twoich znajomych. Wyglądają one wtedy na mniej sprężyste i zaczynają się puszyć. Możesz zwalczyć to odpowiednią pielęgnacją. Przedstawiamy najlepsze odżywki i maski, które pokochają Twoje kręcone włosy.

Davines Love Curl – Odżywka podkreślająca skręt włosów

To jeden z najbardziej zmiękczających produktów dostępnych na rynku. Nie obciąży on nawet delikatnych loków, dlatego, jeżeli jesteś posiadaczką drobnych spiralek, polecamy dla Ciebie ten właśnie produkt. 

Oway Hmilk No Stress Plex – mleczko odbudowujące wiązania dwusiarczkowe

Kosmetyk, który jest bardzo bogaty w składniki odżywcze. Zregeneruje on nawet bardzo suche włosy. Ułatwi także rozczesywanie Twoich pasm.

OGX Argan Oil of Morocco

Rezultat używania tej odżywki? Miękkie spirale, bez nieatrakcyjnego puszenia się. To naprawdę działa na włosy, które są cienkie i pozbawione blasku.

Kevin Murphy – Hydrate-Me.Rinse

Czasami produkty do włosów kręconych są zbyt ciężkie do codziennego użytku. Nie jest tak w przypadku tej maski. Jest ona delikatna i pozostawi Twoje pasma piękne, i nawilżone.

Loki mają zazwyczaj wyższą porowatość i mniejszy połysk, niż inne typy włosów. Ten produkt doskonale radzi sobie z tym problemem. Wygładza pasma i pozostawia je odżywione, i pełne blasku.

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.