Znaki zodiaku wskazują nie tylko na nasze szczęście i życiową pomyślność. Data urodzin określa też osoby, które charakteryzuje ponadprzeciętna inteligencja. Panna? Rak? A może Strzelec? Jakie znaki zodiaku znalazły się w naszym zestawieniu? 

Jeśli zastanawialiście się, z czego wynika wasza życiowa mądrość, z odpowiedzią przychodzą znaki zodiaku! To one określają, kto z nas jest błyskotliwy i powala wiedzą! Czy znaleźliście się wśród wybrańców? 

Znaki zodiaku, które mają najwyższe IQ

Skorpion 

Skorpiony to zaradne i sprytne osoby. Dzięki swojej wysokiej inteligencji, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, są w stanie rozwiązać nawet największy problem!

Wodnik 

Osoby urodzone na przełomie styczna i lutego są niesamowicie kreatywne. Mają głowy pełne pomysłów, które skrzętnie realizują. Ich ogromna wiedza i kreatywność pozwala na realizację najbardziej szalonych planów! 

Rak

Raka definiuje bardzo wysoka inteligencja i umiejętność analitycznego myślenia. Rozwiązują najtrudniejsze zagadnienia, które dla wielu osób są niemożliwe do przeskoczenia! 

Waga 

Każdy spod znaku wagi, z pewnością zdaje sobie sprawę ze swoich atutów. Szybkie przyswajanie wiedzy i świetna pamięć to wyłącznie niektóre cechy, jakie definiuje ten znak zodiaku. 

Panna

Choć z reguły niepozorna, Panna przewyższa inteligencją sporą grupę ludzi. Znajomi, którzy mierzą się z trudnym problemem, często zwracają się o pomoc właśnie do osoby spod tego znaku. 

Ryby

Ryby charakteryzuje niesamowita pamięć. Fakty, które dla innych  są niezmiernie trudne do zapamiętania, oni przyswajają bez większego problemu. 

Lew

Osoby spod znaku Lwa są przede wszystkim bardzo racjonalne. Zanim wykonają jakiś ruch, dokładnie go analizują. Ich wysoki poziom IQ sprawia, że podejmują same dobre decyzje, a w wielu dziedzinach osiągają sukces. 

Znaki zodiaku, które mają najwyższe IQ! ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku
unsplash.com Stink Pickle

Ryby mają świetną pamięć. Informacje, z którymi mają styczność, są w stanie przyswoić w ekspresowym tempie! 

Znaki zodiaku
unsplash.com Antoine Dautry

Osoby urodzone na przełomie czerwca i lipca są w stanie rozwiązać nawet najtrudniejsze zadania matematyczne!

Znaki zodiaku
unsplash.com rawpixel

Wodnik zawsze ma głowę pełną pomysłów i sukcesywnie je realizuje! 

Znaki zodiaku
unsplash.com rawpixel

Dla skorpionów nie ma rzeczy niemożliwych! Ich ogólna wiedza pomaga im bardzo szybko i dokładnie wykonywać powierzone zadania. 

Znaki zodiaku
unsplash.com Júnior Ferreira

Wodnik słynie ze swojej kreatywności i głowy pełnej pomysłów. Dzięki swojemu intelektowi potrafi wcielić w życie nawet najbardziej szalony plan! 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Herbuś – PIOTR BUKOWIECKI, WIEK, WZROST, PARTNER, WŁOSY, WAGA
  2. Ile wzrostu ma Beata Kozidrak? Gwiazda jest niziutka
  3. Barbara Kurdej-Szatan zastąpiona! Właśnie poznaliśmy nową prowadzącą „The Voice Kids”
  4. Joanna Liszowska rzuci aktorstwo dla kariery muzycznej? „Pragnę śpiewać. Jeżeli nie teraz, to kiedy?”
  5. Michał Wiśniewski w nowej fryzurze! Planuje zmianę kariery?

 

 

Poprzedni artykułKinga Duda ma tylko 24 lata, a na koncie już wiele sukcesów. Jej CV zwala z nóg!
Następny artykułJoanna Przetakiewicz – WZROST, WIEK, MĄŻ, SYNOWIE
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.