Anna Ilczuk, znana z takich produkcji jak „Świat według Kiepskich” i „Pierwsza miłość” opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje nago pośród świń. Chodzi o bardzo ważną sprawę.

Ilczuk pojawiła się w „Świecie według Kiepskich” po raz pierwszy w 2011 roku. Gra w serialu Jolasię, żonę Waldka Kiepskiego. Aktorka, obdarzona ogromnym talentem komediowym, tym razem poruszyła na Instagramie bardzo poważny temat.

Gwiazda serialu „Świat według Kiepskich” pozuje wśród świń

Ilczuk zazwyczaj nie epatuje nagością w mediach społecznościowych i nie publikuje rozbieranych zdjęć. Tym razem zrobiła wyjątek z bardzo ważnego powodu – zwróciła się też do fanów z niezwykłą odezwą.

To nie pierwszy raz, kiedy Ilczuk wykorzystuje swoje zasięgi na Instagramie, by opublikować apel w ważnej, aktualnej sprawie. Aktorka w przeszłości poruszała tematy takie jak prawo aborcyjne w Polsce czy też dramat uchodźców na granicy z Białorusią.

Wczoraj opublikowała zdjęcie, w którym pozuje nago pośród stada świń. Rozbierana sesja była elementem spektaklu „Fuck sceny buntu” Marcina Libera w Teatrze Łaźnia Nowa. Aktorka pokazała je, by podkreślić, co znaczy dla niej wegetarianizm. Napisała też:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Nie otwieram dyskusji: jeść czy nie jeść, ale błagam, kupujcie tylko tyle, ile Wam potrzeba! Koniec z nieświeżą wędlinką lądującą w koszu! Takie postanowienie na Nowy Rok chyba możecie zrobić? (zwłaszcza że te ceny!) PS. Na obiad nie zawsze musi być kotlet, nie każda zupa musi być na „mięsku”.

Zarówno fotografia, jak i apel aktorki, są bardzo mocne. Poniżej je publikujemy – zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Ilczuk (@anna_ilczuk.official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić