Najmodniejsza biżuteria 2019 to must-have wszystkich kobiet, które lubią podążać za trendami. Co będzie dominowało w tym roku? Wiele propozycji z pewnością was zaskoczy! Rezygnujemy z minimalizmu na rzecz wyrażania siebie poprzez kolor i ilość!

Największe domy mody wciąż prześcigają się w odważnych i nieoczywistych rozwiązaniach. Zasada jest jedna- im więcej, tym lepiej. Podkreślamy swój indywidualizm szeroką paletą barw i dodatków, które kojarzą się z beztroskim letnim okresem. Oto trendy w biżuterii, które pokochały kobiety!

Najmodniejsza biżuteria 2019: wakacyjne wspomnienia

Akcentem przewodnim naszyjników, kolczyków oraz bransolet są elementy kojarzące się ze wspomnianym już letnim czasem, morzem i słońcem. Muszelki i perły swobodnie zwisające na rzemyku mają nadawać całej stylizacji świeżości i niezobowiązującego wyglądu.

Chokery, które kilka lat temu okazały się niekwestionowanym hitem, powracają w zupełnie nowym wydaniu! Oplatający naszą szyję sznureczek ma wyrażać niezobowiązujące podejście do mody. W połączeniu z rozwianymi, lekko pofalowanymi włosami osiągniemy bardzo delikatny i kojarzący się z beztroskim czasem look. Rezygnujemy z ciężkich srebrnych i złotych elementów!

Kolczyki na pierwszym planie

Kolejnym trendem, z którym warto się zapoznać w 2019 roku jest ogromna rola kolczyków w całej stylizacji. Tu wtóruje zasada im więcej, tym lepiej. Zaczesujemy więc kosmyki włosów, odsłaniając uszy. Propozycje światowych projektantów skupiają się głównie na kolorach i nieoczywistych formach.

Nie obawiamy się barwnych piór i kamieni w różnych rozmiarach. Oplatamy nasze ucho wszelkiego rodzaju koralikami i sznureczkami. Symetria nie jest tu wskazana. Możemy bawić się kolorami, kształtami i długościami kolczyków.

Jak ozdobić dłonie?

W kwestii przystrajania naszych palców minimalizm również nie jest wskazany. W 2019 roku nosimy kilka pierścionków na każdej z dłoni. Dominować będzie postarzane złoto oraz sygnety z kolorowymi oczkami. W trakcie wielu pokazów mody możemy dostrzec motywy zwierzęce, wyróżniając tu klasyczne już jaskółki. Nie bójmy się eksperymentować.

Nieoczywiste zestawienia możemy prezentować również na co dzień. Największe domy mody stawiają na niezależność, oryginalność i silne akcentowanie swojej osobowości, właśnie za pomocą biżuterii.

Najmodniejsza biżuteria 2019. Zobacz zdjęcia:

Najmodniejsza biżuteria 2019
instagram.com @ireneklida

W tym roku trendy w biżuterii oscylują wokół wakacyjnego, zupełnie niezobowiązującego looku.

Najmodniejsza biżuteria 2019
instagram.com @modalaland

Ogromną rolę odgrywają kolczyki. Nie obawiamy się dużych, kolorowych kształtów. Wszelkiego rodzaju kamienie są jak najbardziej wskazane!

Najmodniejsza biżuteria 2019
instagram.com @modalaland

Motyw muszli doczekał się renesansu. Muszle wplatamy we włosy i ozdabiamy nimi szyję.

Najmodniejsza biżuteria 2019
instagram.com @crystal_forest_jewelry

Na palcach umieszczamy pierścionki z barwnymi kamieniami. Umiar nie jest tu wskazany.

Najmodniejsza biżuteria 2019
instagramm.com @irenekleida

Kolczyki również powinny być kolorowe. Interesującym zabiegiem jest umieszczenie w uszach dwóch zupełnie różniących się od siebie zestawów.

Zobacz też:

  1. The Odder Side. Polska marka, którą pokochały gwiazdy i blogerki
  2. Jak odmłodzić się strojem? 10 zasad, które zawsze się sprawdzają
  3. Najmodniejsze okulary 2019. To właśnie te modele będą najbardziej pożądane!

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.