Najmodniejsze fryzury dla 60-latki to takie, które podkreślają kobiecość pań w kwiecie wieku! Niekoniecznie musi równać się to z krótką czupryną, tak bardzo charakterystyczną dla starszego pokolenia. Fryzury, w których będziesz wyglądać świetnie to także różnego rodzaju grzywki, przedziałki na bok, czy dłuższe kosmyki! Daj się przekonać! 

Twój fryzjer zaproponował ci cięcie, które przyprawia cię o zawrót głowy, a ty uważasz, że szalona fryzura nie uwiarygodni twojego wieku? Oddaj się w ręce specjalisty, który za pomocą swojej wiedzy na temat bieżących trendów wydobędzie z ciebie to, co najlepsze! 

Jakie są najmodniejsze fryzury dla 60-latki?   

Najmodniejsze fryzury dla 60-latki to takie, które będą pięknie korespondować nie tylko z jej poważnym wiekiem, ale także z rysami twarzy! Podstawą dobrej fryzury jest bowiem jak najlepsze jej ułożenie pod względem koloru oczu, kości policzkowych, czy wysokiego czoła. Szczególnie na ostatnią okoliczność polecamy grzywki, które zawsze zadają szyku i stanowią synonim dla słowa klasyka!

Jednak oprócz standardowych cięć, proponujemy przyjrzeć się takim, które są zaczesane na jeden bok, czy bardzo króciutkiej długości! Jeżeli nie czujesz się zdecydowana, proponujemy zapytać się swojego fryzjera, który z pewnością doradzi ci najlepiej!

Długie siwe włosy 

Najmodniejsze fryzury dla 60-latki to także te, które odznaczają się naturalnością, dlatego nic nie może równać się z faktycznym odcieniem pięknych siwych włosów! Żeby dobrze zaakcentować pojawienie się na naszej głowie kosmyków o właśnie takiej kolorystyce, koniecznie sięgnij po produkty do włosów, które wyrównają szlachetny koloryt. Domowe sposoby na pielęgnację siwych włosów możesz zacząć od naturalnej płukanki z rumianku, napar z szałwii, czy wywar z łupinek cebuli.

Jak działają? Zależnie od sposobu, włosy zyskają bardzo ładny połysk, a koloryt nieco się zmieni na wpadające w złoto- miedziane pasemka. Poza tym bardzo ważna jest ochrona przed wszelkimi promieniami, które powodują żółknięcie włosa. W tym momencie jednak zaproponujemy ci markowe specyfiki, o które możesz się zapytać w profesjonalnych salonach fryzjerskich!

Przedziałki i boby 

Najmodniejsze fryzury dla 60-latki to także dobrze znane ci boby, choć w nieco zmodyfikowanej formie. Nam przypadły do gustu takie, które odznaczają się nieregularnym cięciem, a dodatkowo układają się ciekawie przez przesunięcie przedziałka na bok.  

Sam bob jest niezwykle ciekawym tematem, a niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że istnieją różne kategorie tego charakterystycznego cięcia! Przykładowo: bob chiński to ułożenie, które sprowadza się do takiej samej długości końcówek wokół całej twarzy niżej, niż linia szczęki. Kolejną propozycją jest bob w stylu lat 60., który skutecznie przypomni ci czasy młodości- z pewnością kojarzysz kosmyki ścięte jak od linijki, tworzące równa linie powyżej brody.

Najmodniejsze fryzury dla 60-latki mogą się prezentować następująco: krótkie cięcie, które stworzone jest z falowanych pasm! To bowiem nieregularne skręty świetnie odmładzają rysy twarzy, dodając jej nieco figlarności dziewczęcego uroku.

Podsumowanie 

Teraz już wiesz, jakie są najmodniejsze fryzury dla 60-latki. Świat od dawna zachwyca się naturalnością, a sprzyjają temu długie, rozpuszczone włosy starszych pań, które pięknie błyszczą się na wietrze! Kobiety starsze wiekiem, ale także doświadczeniem, świetnie zdają sobie sprawę z niesamowitego działania świeżych płukanek na bazie ziół, a składy najlepszych kosmetyków do włosów potwierdzają taką tendencję! Dlatego nalegamy- nie sprowadzajcie wieku do zbyt grzecznej fryzury, ale świetnie pielęgnowanych i modnych fryzur!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

najmodniejsze fryzury dla 60 latki
Fot.: fashionafter50isfab/ Instagram 

Najmodniejsze fryzury dla 60 latki to niesztampowe propozycje, które niekoniecznie muszą oznaczać krótkie cięcia! Naturalność jest w cenie!  

najmodniejsze fryzury dla 60 latki
Fot.: style_by_kxtie/ Instagram 

W takim wieku możesz nosić zarówno długie, jak i krótkie włosy! Daj się ponieść geometrycznym fantazjom twojego fryzjera!  

najmodniejsze fryzury dla 60 latki
Fot.: theshallowalto/ Instagram 

Koloryzacja w pewnym wieku jest wskazana, ale czy jest coś piękniejszego od długich, szarych kosmyków rozwianych przez wiatr?  

najmodniejsze fryzury dla 60 latki
Fot.: kduty09/ Instagram 

Najmodniejsze włosy dla 60 latki to ciemny blond, który skutecznie odmłodzi każdą z nas! Dobierz jednak u specjalisty najlepszy odcień tego jasnego koloru!  

najmodniejsze fryzury dla 60 latki
Fot.: t0ris_st0ry/ Instagram 

Przedziałki na bok i bob- czy może istnieć lepsza stylizacyjna fuzja? My jesteśmy zachwycone takim nieszablonowym połączeniem!  

ZOBACZ TEŻ:  

  1. Sok z cebuli na włosy. Najlepsza naturalna kuracja dla zniszczonych włosów  
  2. Fryzury które odejmują lat. Najmodniejsze włosy 2019  
  3. Fryzury cieniowane 2019. Czas na odważne cięcie

 

 

 

 

Poprzedni artykułAnna Lewandowska o drugiej ciąży: „Brzuch może być większy, ale jestem gotowa na to”
Następny artykułOliwia Bieniuk będzie miała rodzeństwo. Partnerka Jarosława Bieniuka jest w ciąży
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.