Najmodniejsze stylizacje na wiosnę dla wielu osób pozostał wciąż wielką niewiadomą. Trendy nieustannie się zmieniają i nawet styliści mogą czuć się oszołomieni możliwościami, które przygotowały dla nas największe domy mody. Barbara Kurdej-Szatan ułatwiła zadanie i zaprezentowała się w stylizacji, która w pełni wpisuje się w wiosenne trendy.

Najmodniejsze stylizacje na wiosnę 

Wiosna to czas zmian – zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Warto rozejrzeć się, jakie propozycje odzieżowe przygotowały dla nas popularne marki. Nie zapominajmy również o dokładnym przejrzeniu rzeczy, które znajdują się w naszych szafach – być może po długich zimowych miesiącach zapomniałyśmy, jakie niespodzianki się tam kryją. 

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy z pierwszych stron gazet kreują najnowsze trendy i są inspiracją dla wielu osób, które nie mają określonego stylu, którym podążają. Barbara Kurdej-Szatan jako prowadząca taneczne show Dance, dance, dance zawsze olśniewa wyglądem! Styliści gwiazdy dbają o to, by zawsze wyglądała jak milion dolarów. Stylizacje aktorki, w których pojawia się na szklanym ekranie wpisują się w najnowsze trendy modowe. Co będziemy nosić w tym sezonie? Przekonajmy się!

Barbara Kurdej-Szatan w pastelowej stylizacji

Piękna aktorka na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie w pastelowym garniturze o przerysowanym kroju, nawiązującym do szalonych lat osiemdziesiątych. Wielbiciele Barbary byli pełni podziwu dla jej modowych wyborów i obsypali ją komplementami. 

Nadchodzącej wiosny będziemy nosić przeskalowane, duże marynarki w pastelowych kolorach. Chociaż ten trend obecny jest już od kilku sezonów, to w okresie wiosennym i letnim na dobre zagości na ulicach. Kolorowe garnitury, przykuwające uwagę intensywnością barw i niebanalną formą to istny hit sezonu. 

Marynarki wyróżniają się wcięciem w talii, poduszkami i bufkami na wysokości ramion i podkreślają kobiecą siłę i niezależność. Mocny image rodem z lat osiemdziesiątych to bez wątpienia najgorętszy trend wiosny 2019. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

najmodniejsze stylizacje na wiosnę
instagram.com @kurdejszatan

Najmodniejsze stylizacje na wiosnę z pewnością przypadną do gustu niejednej kobiecie!

najmodniejsze stylizacje na wiosnę
instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan postawiła na przeskalowaną marynarkę, którą przepasała w talii paskiem.

barbara kurdej-szatan
instagram.com @kurdejszatan

Aktorka często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych.

najmodniejsze stylizacje na wiosnę
instagram.com @kurdejszatan

Barbara jest prowadzącą tanecznego show Dance dance dance.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEleni po śmierci córki zadzwoniła do matki zabójcy. „Obie straciłyśmy swoje dzieci”
Następny artykułPromocja w Hebe. -40% na marki makijażowe! Takiej promocji nie można przeoczyć