TVP niedawno mogło pochwalić się jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Niestety, to już przeszłość! Oficjalny komentarz gwiazdy potwierdza, że ona i jej partner rozstali się. O kogo chodzi i jakie były przyczyny rozpadu związku?

Prezenterka TVP zdecydowanie nie ma szczęścia w miłości. Kiedy już wydawało się, że uda jej się ustatkować, okazuje się, że kolejny związek zakończył się rozstaniem. Gwiazda potwierdziła doniesienia o rozpadzie relacji i przyznaje, że choć nie lubi mówić o życiu prywatnym, pragnie poinformować, że z byłym partnerem łączy ją przyjaźń.

Prezenterka TVP znów się rozstała?

O kogo chodzi? Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz, którzy spotykali się przez ostatnich kilka miesięcy właśnie się rozstali. Miss Polonia 2011 i najpiękniejsza prezenterka TVP spotykała się z Rafałem Jonkiszem, który również związany jest ze światem modelingu. Sam ma na koncie tytuł Mistera Polski 2015, jest także akrobatą i modelem. Niestety, to co z pozoru wydawało się połączeniem idealnym, jak widać nie wypaliło. Para rozstała się, a Marcelina Zawadzka oficjalnie skomentowała rozstanie, zachowując przy tym prawdziwą klasę.

Marcelina Zawadzka: Rafał Jonkisz nie był tym jedynym?

Miss Polonia skomentowała swoje rozstanie z Jonkiszem w rozmowie z Pomponikiem. Zaskoczona pytaniem o to, czy rozstała się z Misterem prezenterka TVP, odpowiedziała bardzo rzeczowo i z klasą. 

– Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek się z kimś spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu (…) Stało się! (…) Staram się o tym nie mówić, żeby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem — wyznała Marcelina Zawadzka.

Powodów rozstania podobno było kilka. Być może to natłok obowiązków obojga celebrytów oddalił ich od siebie, wielu spekuluje też o kwestii różnicy wieku. Jedno nie ulega wątpliwości — tak piękna i charyzmatyczna kobieta jak Zawadzka, z pewnością nie pozostanie długo samotna!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kim jest rafał jonkisz
instagram.com/marcelina_zawadzka

Najpiękniejsza prezenterka TVP potwierdziła rozstanie z partnerem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagdalena Waligórska z „Rancza” jest w ciąży! Zdradziła płeć dziecka
Następny artykułDziewczyna Patryka Grudowicza to piękna i znana blondynka! Kim jest jego ukochana?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.