Grażyna Torbicka swego czasu pojawiała się w programach Telewizji Polskiej, z której ostatecznie odeszła. Miała wraz ze swoim mężem zaangażować się zawodowo w ich nowy projekt, ale póki co nic z tego nie wychodzi.

Ich małżeństwo jest bowiem bardzo udane, ale obydwoje nie spędzają zbyt dużo czasu ze sobą ze względu na pracę. Chcieli więc to zmienić, poniekąd łącząc swoje obowiązki.

Co chciała stworzyć Grażyna Torbicka?

Mężem dziennikarki jest Adam Torbicki, jeden z najlepszych kardiochirurgów w Polsce. Pomimo ogromnego doświadczenia i wysokiego statusu w zawodzie wciąż pracuje on w państwowych placówkach. Grażyna Torbicka chciała to zmienić, by dzięki temu móc widzieć się z nim nieco częściej.

Jak podawało Na Żywo, prezenterka chciała założyć wraz z mężem jego prywatną klinikę, która miałaby się znajdować nieopodal ich domu. Za sprawy organizacyjne związane z tym projektem odpowiedzialna miała być właśnie Grażyna Torbicka. Jak twierdzi Pomponik, póki co tego zadania nie udało się jej zrealizować.

Nie wiadomo jednak, jakie stoją za tym przesłanki. Być może projekt okazał się być zbyt dużym przedsięwzięciem lub po prostu dziennikarka woli zajmować się jednak swoim wyuczonym zawodem, który jest przecież także jej pasją. Wciąż bowiem pracuje dla mediów. Obecnie przeprowadza wywiady chociażby dla miesięcznika Zwierciadło. Podejmuje się także zleceń konferansjerskich. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Grażyna Torbicka Official (@grazyna.torbicka)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić

Źródło: Na Żywo/ pomponik.pl