Karolina Pisarek od pewnego czasu zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które postawiły pod znakiem zapytania jej dalszy udział w programie „Taniec z Gwiazdami”. Teraz modelka usłyszała kolejną przerażającą diagnozę.

Gwiazda programu „Top Model” jakiś czas temu skarżyła się na gorsze samopoczucie i bóle. Dolegliwości te stały się powodem jej wizyty u specjalisty, który natychmiast poinformował modelkę o tym, co jej tak naprawdę dolega. Okazało się, że problemy uczestniczki tanecznego show Polsatu są poważniejsze, niż mogłoby się wydawać, a to wcale nie koniec jej kłopotów.

Karolina Pisarek ma poważne kłopoty ze zdrowiem

Kilka tygodni temu modelka rozpoczęła swoją wielką przygodę z popularnym programem „Taniec z Gwiazdami”. Radziła sobie naprawdę świetnie, a przez niektórych była nawet typowana na faworytkę show. Wszystko zaczęło się sypać, kiedy Karolina Pisarek-Salla kilka godzin po wyemitowaniu premierowego odcinka „Tańca z Gwiazdami” wylądowała w szpitalu, skarżąc się na silny ból.

Okazało się, że specjaliści wykryli u niej torbiel przysadkowo-mózgową. Od tej pory modelka pozostaje pod stałym nadzorem lekarzy, którzy nieustannie monitorują jej zdrowie. Mimo bólu i poważnych kłopotów gwiazda kontynuuje swoją taneczną przygodę i co tydzień zaskakuje telewidzów swoimi występami.

Karolina Pisarek usłyszała kolejną przerażającą diagnozę na temat swojego zdrowia

Wydawać by się mogło, że gorzej być nie może. Tymczasem Karolina Pisarek-Salla podczas jednego z ostatnich wywiadów dla portalu „Jastrząb Post” oznajmiła, że to wcale nie koniec jej problemów zdrowotnych. Modelka wyznała, że lekarze wykryli u niej kolejną niebezpieczną dolegliwość.

-Badam się dalej. Jestem pod okiem specjalistów. To nie jest tak, że problem sobie zniknął ot, tak. Bardzo dużo osób zarzuca mi różne bzdury. Przy okazji dowiedziałam się jeszcze więcej rzeczy, bo prócz tego, że mam powiększoną przysadkę mózgową i torbiel na niej, to usłyszałam, że mam jeszcze przepuklinę międzykręgową między pierwszym a drugim, drugim a trzecim, czwartym, a piątym kręgiem. Bardzo prawdopodobne, że to też mogło wywołać wiele bólu, bo miałam nacisk na rdzeń kręgowy – opowiedziała Karolina Pisarek podczas wywiadu z portalem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć modelce wiele zdrowia i sił do walki z przeciwnościami losu.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę

Źródło: Plotek

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.