Nie żyje Wojciech Lulek, słynny raper, znany jako „Grem”. Muzyk miał zaledwie 38 lat. Przyczyna śmierci łamie serce. Wiadomość o jego odejściu przekazał Szymon „Simonu” Ryczko.

Wojciech Lulek rozpoczął karierę muzyczną w 1998 roku, kiedy wstąpił do grupy 4hmalinah. W 2002 przyłączył się do grupy Grad Gromów. Teraz cała branża muzyczna żegna zdolnego artystę.

Nie żyje raper „Grem”. Przyczyną był COVID-19?

Szymon „Simonu” Ryczko napisał na Facebooku:

– Spoczywaj w pokoju kolego i nauczycielu. Gdyby nie Grem pewnie nigdy nie chwyciłbym za mikrofon, nie zagrał tylu koncertów i przede wszystkim nie odbył tylu zajmujących rozmów o wszystkim i niczym z gościem, który z idola stał się dobrym kolegą i nigdy nie traktował mnie z góry mimo różnicy wieku i doświadczenia.

Portale Interia.pl i Gazeta Krakowska przekazały, że prawdopodobną przyczyną śmierci rapera był COVID-19. Muzyk zmarł w szpitalu 26 grudnia.

Wokalista współpracował z wieloma innymi twórcami. Krakowski raper tworzył projekty z między innymi G3R, P.R.O., Eho Pozytywki oraz Gadabit. Ostatnia z nich także opublikowała poruszające pożegnanie w mediach społecznościowych.

Źródło: interia.pl, Gazeta Krakowska, Fakt.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wielki artysta odszedł na zawsze. Lekarze walczyli do końca
  2. Maryla Rodowicz bez makijażu i upiększeń. Teraz widać, jak wygląda naprawdę