Najpopularniejsze piosenki 2018 roku. Jakie znalazły się na liście? Czego najchętniej słuchali nasi rodacy? Wybierali oni częściej polskie czy zagraniczne piosenki? Jeśli jesteście ciekawi, jakie utwory znalazły się wśród najchętniej odtwarzanych, powinniście przeczytać ten artykuł.

Najpopularniejsze piosenki 2018 roku królowały zarówno w rozgłośniach radiowych, w serwisach muzycznych, jak i na imprezach plenerowych. Którzy z wykonawców podbili wasze muzyczne serce w tym roku? Będziecie zaskoczeni!

Jakie są najpopularniejsze piosenki 2018 roku?

Spotify podsumował muzycznych ulubieńców 2018 roku. Do najpopularniejszych utworów tego roku z pewnością można zaliczyć utwór najgorętszego duetu tego roku, czyli Taconafide. W jego skład wchodzą dwaj raperzy: Taco Hemingway oraz Quebonafide. Muzycy wydali bijące rekordy popularności dwa albumy studyjne: 0,25 mg oraz Soma 0,5, jak również cztery single i dwa teledyski. Taconafide najmocniej zasłynął w uszach i umysłach słuchaczy singlem o wdzięcznej nazwie Tamagochi. ”Tylko pić, jeść, spać, jak…” no właśnie?! Kto z was nie kojarzy tego numeru? 🙂 

Miejsce drugie rankingu muzycznego

W czołówce najpopularniejszych wykonawców znajduje się również Dawid Podsiadło i jego wakacyjny hit, który śpiewali niemal wszyscy. Wiecie, o jaki utwór chodzi? Oczywiście mamy na myśli piosenkę Małomiasteczkowy.

Kto uplasował się na trzecim miejscu?

Na trzecim miejscu uplasował się utwór promujący trasę Męskie Granie 2018 pod tytułem Początek. Liderami orkiestry Męskie Granie w tym roku byli Krzysztof Zalewski, Dawid Podsiadło, a także Kortez. Jeśli nie widzieliście teledysku do tego wspaniałego utworu, koniecznie nadróbcie zaległości! Teledysk do utworu nagrany jest mastershotem, czyli jednym, długim ujęciem, nieprzerwany montażem czy cięciem. Utwór został wykonany na żywo na planie podczas nagrywania. Wyjątkowy teledysk z pewnością wpłynął na popularność tej piosenki. W naszej redakcji utworu Początek słuchamy regularnie! Na pewno również wam przypadnie do gustu.

Do końca roku zostało jeszcze kilka dni. Jeśli macie zaległości w najpopularniejszych utworach 2018 roku, jak najszybciej włączcie Spotify lub YouTube i dajcie ponieść się dźwiękom, przy których szalały tłumy na niejednej imprezie! Ze zniecierpliwieniem oczekujemy roku 2019. Bardzo ciekawe, jakie utwory znajdą się na liście w przyszłym roku. Myślicie, że sukces powtórzą wykonawcy, którzy pojawili się w tegorocznym zestawieniu? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

najpopularniejsze utwory 2018
youtube.com, screen z teledysku ”Małomiasteczkowy” Dawid Podsiadło

Czy widzieliście teledysk do utworu Małomiasteczkowy? To prawdziwy hit tego lata!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOliwia P. wróciła do męża. Mała Nelka znów przeżyje piekło?
Następny artykułPsy agresywne: Nie rasa, a inne czynniki wywołują agresję