Lelum.pl > Samo Życie > Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe
Michał Fitz
Michał Fitz 22.01.2022 08:48

Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe

kobieta
instagram.com/eldina_jaganjac

W astrologii wyróżniamy 12 znaków zodiaku, niektóre z nich występują częściej inne zdecydowanie rzadziej. Które są najbardziej unikatowe? Okazuje się, że posiadacze 3 znaków zodiaku mogą czuć się wyróżnieni.

Okazuje się bowiem, że w niektórych miesiącach odnotowuje się mniej urodzeń. W efekcie 3 znaki zodiaku są mniej liczne od pozostałych. Jakie?

Najrzadsze znaki zodiaku

Najrzadziej występującym znakiem zodiaku jest Baran, który przypisywany jest osobom urodzonym między 21 marca a 19 kwietnia. Na drugim miejscu znajduje się Wodnik, którego granice liczy się od 21 stycznia do 18 lutego. Trzeci z kolei jest za to Strzelec. Tym znakiem zodiaku mogą pochwalić się osoby urodzone między 23 listopada a 21 grudnia.

Jak można się spodziewać, rzadkość występowania tych znaków odbija się także na wyjątkowości cech, które dane osoby mają posiadać. Na przykład ludzie spod znaku Barana są niezwykle silni. Żywiołem, który im patronuje, jest ogień.

Z kolei osoby spod znaku Wodnika są wyjątkowo odważne, przez co chętnie podejmują się wyzwań i przygód, a te często im się ostatecznie opłacają. Łatwo potrafią sobie także zjednywać ludzi.

Podobną zdolnością mogą się pochwalić zodiakalne Strzelce. Również im znajdywanie przyjaciół nie sprawia trudności, a więzi, które z nimi tworzą, pozostają trwałe na lata. Mało tego, w większości są urodzonymi optymistami.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”

Źródło: kobieta.gazeta.pl