Megan Fox, okrzyknięta przed laty „najseksowniejszą kobietą świata”, po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowym nagraniem, na którym uwieczniono moment oświadczyn. Wybrankiem artystki jest amerykański muzyk Machine Gun Kelly.

Aktorka Megan Fox zaręczona

– W lipcu 2020 roku siedzieliśmy pod tym samym drzewem. […] Po półtora roku, po tym jak przeszliśmy razem przez piekło i po tym, jak śmialiśmy się więcej, niż mogłabym sobie wyobrazić, poprosił mnie o rękę – napisała Fox na Instagramie, zamieszczając nagranie, które zostało wykonane pod figowcem.

Szczególne okazało się jednak nie tylko miejsce, ale i sam ofiarowany Fox pierścionek. Muzyk zaprojektował go bowiem samodzielnie – całość składa się zaś z diamentu oraz szmaragdu. Jeden z kamieni ma być przypisany do daty urodzin aktorki, drugi zaś – jej przyszłego męża. Połączenie układa się zaś w kształt serca.

Aktorka od 2020 roku jest związana z amerykańskim raperem Colsonem Bakerem, znanym światu jako Machine Gun Kelly. 35-letnia dziś Fox jest o 4 lata starsza od swojego partnera, niewielka różnica wieku nigdy nie stanowiła jednak problemu.

Po raz pierwszy para została sfotografowana w chwili, gdy Megan pozostawała jeszcze żoną aktora Briana Austina Greena. Wtedy też artysta potwierdził pojawiające się od dłuższego czasu plotki o rozstaniu po 10 latach małżeństwa.

View this post on Instagram

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niespodziewana, rewelacyjna okazja w Pepco. Polki pobiegną do sklepów po hitowy produkt
  2. Artur Barciś i jego żona mieszkają w malowniczym miejscu. Zdumiewające, kto jest ich sąsiadem

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl