W tym roku telewidzowie mogli wybierać pomiędzy wydarzeniami sylwestrowymi organizowanymi przez Telewizję Polską oraz Polsat, na których występowały liczne gwiazdy. Edyta Górniak nie zagrała jednak na żadnym z nich. Dlaczego?

Jak się okazuje, Edyta Górniak nie spędzała Sylwestra na scenie, a w skromnym gronie rodzinnym. Przyznała, że miała propozycje koncertów, z których jednak nie skorzystała.

Co Edyta Górniak robiła w Sylwestra?

Dlaczego w ogóle Edyta Górniak nie wystąpiła na wydarzeniu organizowanym przez Telewizję Polską? W końcu regularnie pojawiała się na innych wydarzeniach tej stacji, chociażby na koncercie Murem za polskim mundurem.

Serwis Pudelek dotarł do informacji, według których wokalistka nie została zaproszona do Zakopanego, bo nie gra odpowiednio skocznej muzyki, na którą liczyli organizatorzy. Sama Edyta Górniak zaprzeczyła jednak temu i stwierdziła, że otrzymała propozycje wystąpienia na Sylwestrze, choć nie sprecyzowała, czy chodziło konkretnie o wydarzenie Telewizji Polskiej.

– Ale w tym roku będziemy wspólnie z moimi przyjaciółmi i z synem. Z muzyką góralską i garnuszkiem grzanego wina z goździkami. Wyjątkowo, bo alkoholu już nie pijam. Pozwolę sobie złamać wszystkie diety, gdyż od 1 stycznia postanowiłam wprowadzić nowe zasady żywieniowe – odpowiedziała piosenkarka.

Nie ma więc wątpliwości, że choć pod względem zawodowym musiał być to dla niej smutny Sylwester, to jednocześnie był bardzo radosny z uwagi na czas spędzony z bliskimi.

Zobacz występ:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Źródło: Pudelek.

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl