Beata Kozidrak i jej córki – Kasia Pietras i Agata Pietras – wystąpiły ostatnio w programie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Podczas rozmowy na „Domówce” opowiedziały o trudnościach, jakie miały w szkole jako małe dziewczynki.

Beata Kozidrak to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek. Karierę rozpoczęła w 1978 roku, a jej popularność nie gaśnie do dzisiaj. Sława ma jednak swoją cenę – tym boleśniejszą, jeśli muszą ją zapłacić dzieci.

Wiele dzieci celebrytów i gwiazd ponosiło konsekwencje popularności swoich znanych rodziców. Jak się okazuje, pech ten spotkał także córki Beaty Kozidrak.

W rozmowie z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem – teraz już dorosłe, odnoszące sukcesy kobiety – opowiedziały, co spotkało je w szkole podstawowej. Szczególnie smutna jest historia Katarzyny Pietras.

Katarzyna Pietras w szkole podstawowej: byłam ofiarą nękania

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kasia i Agata to córki Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa. Opowiadały w wywiadzie, jak żyło im się jako córkom najsłynniejszej wokalistki w Polsce.

Beata Kozidrak wspomniała, że jej starsza córka była nękana w szkole podstawowej przez innych uczniów. Kasia Pietras rozwinęła temat i wyznała szczerze:

– Byłam w pierwszej czy drugiej klasie podstawówki, gdy koledzy mówili mi, że mają nagie zdjęcia mojej mamy. Dzieci w tym czasie nie są w stanie odróżnić prawdy od fikcji. Przeżywałam to na swój sposób.

Dodała też, że jeden z chłopców prześladował ją każdego dnia. To dlatego Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przenieśli w końcu córkę do innej, prywatnej szkoły.

Agata Pietras, nazwana przez matkę i starszą siostrę „Wojowniczką”, też nie miała lekko, ale nie poddawała się i miała swoje sposoby radzenia sobie z przemocą ze strony swoich kolegów:

– Miałam grupkę swoich przyjaciółek, rozpychałyśmy się łokciami. Musiałam sobie dawać radę i dawałam.

Nie ma to jak solidarność kobiet, zawsze to powtarzamy.

Wywiad z Beatą Kozidrak i córkami, przeprowadzony przez Joannę Koroniewską i Macieja Dowbora:

Beata Kozidrak i jej córki:

Źródło: plejada.pl, Youtube

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Beata Szydło namawia radnych do głosowania za utrzymaniem głośnej uchwały. Polska może stracić 2,5 mld euro