Jerzy Połomski może być śmiało zaliczony do grupy najwybitniejszych wokalistów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Od jakiegoś czasu już jednak wcale nie występuje, a jak donoszą media, niestety także coraz gorzej się czuje.

Artysta w zeszłym roku ze względu na swój stan zdrowia musiał trafić do Domu Weteranów Artystów Scen Polskich w Skolimowie, w którym w przeszłości przebywało wielu innych seniorów, mających za sobą wybitne kariery.

Jak czuje się Jerzy Połomski?

Warto najpierw zaznaczyć, z jakiego powodu Jerzy Połomski w ogóle trafił do tego ośrodka. Mężczyzna zaczynał mieć coraz większe problemy z pamięcią i nie mógł przez nie samemu normalnie funkcjonować. Według medialnych doniesień zdarzało mu się zalać sąsiada, czy gubić klucze do domu. Jak jego sytuacja wygląda dziś?

Ze względu na prywatność, którą osoby mieszkające w wyżej wspomnianym domu opieki mają zapewnioną, nie jest łatwo dotrzeć do informacji dotyczących tego, jak się czują. Udało się to jednak „Super Expressowi”. Niestety, tabloid nie przekazał dobrych wieści fanom Jerzego Połomskiego

Okazuje się bowiem, że stan piosenkarza pogorszył się i to na domiar złego na innej płaszczyźnie. Problemy nie dotyczą bowiem tylko jego pamięci. Rzekomo coraz gorzej też słyszy, bo w zasadzie funkcjonuje mu już tylko jedno ucho, do którego trzeba dodatkowo mówić dosyć głośno, by artysta mógł zrozumieć, o co chodzi.

Niestety wszystko to odbija się także na samopoczuciu mentalnym wokalisty. Według źródła jest osobą niezwykle wycofaną i praktycznie nie spędza czasu z innymi seniorami, choć w domu opieki organizowanych jest dla nich wiele zajęć i atrakcji. Rzadko kiedy opuszcza swój pokój, w którym nawet samotnie spożywa posiłki.

Posłuchaj piosenki:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  Jerzy Połomski wspomina niemiłą przeszłość z Marylą Rodowicz. „Nie uregulowała formalności”
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą? 

 Źródło: se.pl